sevgililer günü Sevgililer Günü hediyesi

Sevgililer Günü ask ve romantizm cherishes bir festivaldir. Festival her yil 14 Subat’ta düsen ve ABD, Ingiltere, Kanada, Japonya, Fransa, Çin ve Hindistan da dahil olmak üzere dünya çapinda birçok ülkede kutlanmaktadir. Festival St Valentine, bu kutlanir gibi festival adi verilen bir Hiristiyan aziz sehit anisina ragmen bugün çok az dini öneme sahiptir. Bu zamanlarda, Sevgililer Günü laik ve küresel lezzet üstlenmistir ve her yastan ve irktan insanlar tarafindan kutlanmaktadir.

Sevgililer Günü kutlama Hindistan’da yeni bir olgudur ama büyük ölçüde insanlarin fantezi yakaladi. Bazi batili bir ithalat olarak görmek ve kutlamak için tereddüt olsa da, güzel ve romantik festivali arkasindaki duygu sevenlerin genis ve büyüyen bir dizi var. Insanlar baskalari için onlarin sevgi ifade bir gün – Özellikle Hintli gençler Subat 14 love anlamina gelir. Diger birçok ülkede, Hindistan’da insanlar çok kartlari ve hediye alisverisi ile Sevgililer Günü’nü kutlamak gibi. Günümüzde insanlar ve sevgili yakin olanlar ile daha fazla zevk gibi. Dostluk Günü gibi, Sevgililer Günü, Sükran Günü, Babalar Günü, Anneler Günü, Dünya Çocuk Günü, ve Ebeveyn Günü. Kolejler ise, ögrenciler Çikolata Günü, Dostluk Günü, Gün Gül, Geleneksel Günü gibi gün kutlamak için kullanirlar. Bu Birisi bir Hediye vermek için bir yoldur.

Hindistan’da alisverisinde Popüler Sevgililer Günü hediyeleri çikolata, taze çiçekler, kartlar, yumusak oyuncaklar ve sekerler içerir. Bu sevgiliydik simartmak için birçok hediyeler ile de Clubbed bulunmaktadir. Sevgililer Günü dünya genelinde birçok ülkede büyük bir sekilde kutlanir. Festival pazarlar gün önce bir festival göz giymek. Hediyeler ve kartlar satan dükkanlar özellikle gül, kupa, cupids ve lovebirds Sevgililer Günü sembolleri ile dekore edilmistir. Kartlari ve hediye pazarlamacilar tarafindan agresif pazarlama kampanyasi festivaller için yutturmaca olusturun. 14 Subat tarihinde, sevgi ruhu çok atmosfer yayiliyor. Bir ellerini tutarak ve birbirlerine sevgi ifade parklar, restoranlar, alisveris merkezleri ve multipleks thronging çiftler bulabilirsiniz. Çiftler beraberlik içinde günü kutlamak olarak 14 Subat, Sevgililer Günü restoranlar, diskolar, Cineplex, barlar ve pizza salonlari özellikle yogun bir zaman bakin. Birçok erkek ve kizlar bile bu romantik gününde sevgilisi için öneriyoruz. Insanlar da onlarin arkadaslari, ögretmenleri, kardes ve anne sevgi ifade.

Hindistan’a online ya da herhangi bir yerinde Hindistan’da Sevgililer Günü Hediye Gönder: Sevgililer Günü’nde, 14. Subat 2009, sevgi, bakim ve saygi ifade ve sevdiklerinize gönlünde özel bir yere kayit olun.