sizin ebay açik artirma karlarini maksimize

EBay iyi bir gelir satis kazanmak için birçok firsat vardir. Eger iyi bir liste olusturmak için zaman ve çaba adamak için istekli degildir ancak eger, o zaman iyi bir fiyata ne satis sansini büyük ölçüde azalir.

Eger eBay satis için ögeleri koydugunuzda karinizi maksimize saglamak yardimci olmak için, burada yararli olabilecek bazi ipuçlari.

1. Tamamen ne satiyoruz tanimlamak için yardimci olur. Bu açiklamalar onu açik ve net oldugundan emin olun yazili gelince. Onun fiziksel görünümü arti herhangi bir özellikleri ile ilgili herhangi bir bilgi bulundugundan emin olun. EBay kullanilan mal satan söz konusu oldugunda bu daha da önemlidir. Daha dürüst Eger ürün durumu ve sahip herhangi bir kusurlari hakkinda, daha fazla potansiyel alicilar güven olacaktir.

2. Listelerinizi daha fazla teklif çizmek saglamak için öge mal olacak ne kadar dahil olmak üzere kazanan teklif sevk edilecektir nasil ilgili ayrintilari içerir. Ayrica basarili artirmak digerleri ögeyi için ödeme için farkli yöntemler bir dizi teklif emin olun.

3. eBay “Simdi Satin Al” olarak bilinen bir özellik sunuyor ve en çok konusulan biridir. Bu özel opsiyonel özellik kullanarak hile nasil kullanilacagini bilmektir. Bu özellik sayesinde sabit bir fiyat geçerli teklif fiyat yaninda gösterilir.

Satin seçerek simdi seçenegi, potansiyel müsterilere açik artirma aslinda bitmeden madde satin edebiliyoruz. Eger ilk teklif siradan bir açik artirma sirasinda yerlestirilmis olan en kisa sürede bu özelligi kullanmak veya rezerv fiyat bir RPA (rezervasyon Fiyati Açik artirma), o zaman bu özellik sadece kaldirilir olmayacaktir sirasinda ulasildiginda dikkatli olmak gerekir liste ayni zamanda eBay’in arama sonucu.

4. Pahali ürün satan ve çok az için satis kendilerini korumak istiyorum olanlar için, kendilerine sunulan iki seçenek vardir. Ya yüksek bir baslangiç ??fiyati ile açik artirmaya baslayabilir ya da üzerinde bir rezerv fiyat koydu. Bazi insanlar yüksek bir baslangiç ??teklifi ile ögeler üzerinde teklif olmaz farkinda olmak gerekir, ancak daha düsük bir baslangiç ??fiyati ile baslamak için istekli olup olmadigini, o zaman elde basarili satis sayisi çok daha yüksektir.

Satiyoruz bir öge gerçekten popüler, o zaman yüksek bir baslangiç ??fiyati veya rezerv fiyat gerek olmayabilir. Bu ögeler tekliflerin çok alirsiniz ve her zaman için satis herhangi bir sorun olacaktir.