sorununuzu kendiniz ne

Hepinize yutturmaca duydum ve bir online is baslatmak ve ek gelir yapmak tesvik reklamlardan çagri var varsayalim. Eger basari çevrimiçi ulasmak hayal, burada ne olabilir ne bir dizi var.

süphecilik

“Sadece 2.399,00 $ bu ÖZEL fiyata simdi bize katilin!”

“Simdi kaydolun ve 2 ay içinde çuval patronunuz olabilir!”

“Tek bir yil içinde milyonlarca kazanma potansiyeline kesfedin!”

Eger Internet reklam bu tür rastlamak olabilir, heyecan ile karincalanma, ama olsun iddialari bu iddialarin dogru? Nasil size güven koymalisin hangi reklamlarin biliyor musunuz? Bunu zaman ve para deger olup olmadigini, bunu bir gitmek vermek gerekip gerekmedigini, dogru olup olmadigini düsünmek baslar.

Onlarin genellikle gerçek olamayacak kadar iyi iddialar, rahatsizlik hissetmeye haklisin. Aslinda sadece gerçekleri kontrol etmeden rastlamak herhangi bir firsat haline para dökümü aptalca olacaktir. Sapiens En Homo gibi üzerinde bir sey satmak için kote gibi kokteyller her türlü üretme egilimindedir.

Ancak, internet pazarlama basari belli bir düzeyde elde etmis insanlar var çünkü reklamlari, yutturmaca ve iddialari bu tür var oldugunu hatirlamak önemlidir. Bu dublike ve onlar kelime yayiliyor. Sadece biraz arastirma yapmak zorunda. Süphecilik dolandiriciligi sizi korur, ama gerçek olanlardan sen de kör. Sadece bunu orada firsatlar kendinizi kapatma ve hayallerinizi öldürme, paranoya içine açilmiyor emin olmak gerekir.

erteleme

Erteleme hepimiz çogumuz yine de olmasina izin henüz ne oldugunu bilmek bir seydir. Bu, bizim zaman yiyor bize firsatlari göz ardi neden ve ne istedigimizi elde etmek için çabalarimizi sabote. Ama neden hala ertelemek mi?

Sizin süphecilik hala kalici ise, muhtemelen yapmanin hayal ne kadar baslayan ezici, çok zor oldugunu düsünüyoruz. Sizin ofis isleri kadar kazik ve hiç bitmeyen gibi görünüyor … baslamak için zaman bulmak için nasil? Eger mali yil raporu bitirmek zaman baslatmak için zaman bulacaksiniz düsünerek onu ertelendi. Ne yazik ki zaman muhtemelen bu kadar gelmesi asla yapmak için baska bir üç aylik rapor olabilir, ya da patronunuz baska bir pazarlama projesi için atar.

Eger bulmaca bir sekilde tek parça hala kayip bulmak planlama basladi Ya da, bazi önemli adim eylem plani listede yok. Sen, durdurmak üzerine düsünmek, ve aramaya baslar. Sadece asiri gayretli endise olabilir ne gidermek için yapilan çevrimiçi forumlar veya Google gidin. Sizin eylem plani islem yapmadan bir plan, bir kagit parçasi haline gelir.

Neyse ki ancak, yapmak istediginiz ne baslamak için zaman büyük miktarda atamak gerekmez. En basarili isletmelerin büyük bir patlama açilir yok. Onlar is için açik önce haftalar, aylar, hatta yillar olusturmak için alir. Eger yönetilebilir parçaya asagi yapmak ve kirmak için plani ne bir listesini Baslat, kendi program koyun ve esiniz ile tarihleri ??sanki taahhütleri bu randevu katilmak için yapmak. Sen askini yapmak izin istemiyor musun?

Ve hareket baslamadan önce her seyi dogru olsun emin olmak için çalismayin.

Planlari bazi belirsiz gerekçesiyle yapilir. Mükemmeliyetçilik plani yere kalir belli olacak.

Eger islevselligi ile daha kendinizi tamlik duygusu veren ile yapmak için daha fazla standartlari empoze eger kendinizi sabote edilecektir. Hayat bir gün bazilari için mükemmel, bu plani degildir ve gidis olsun. Sizin görünüste eksik planinin parçalari yol boyunca kendilerini gösterecektir.

Çok yapmak ve ögrenmek için!

Ne çok insan farkinda degilsiniz size rüya takip ederken yapmak zorunda ögrenme miktaridir. Bu insanlarin çogu kez bir araya gelmek gibi görünüyor bilgileri sindirmek için çalisirken bogulmus olsun internette bilgi bulmak için çok hizli ve kolay. Eger eylem plani yürütüyoruz ederken, bunu duymus ya da gördüklerimi kadar kolay olmadigini bulmak. Sorunlar kadar hashas tutmak ve bunlari daha sonra planinda ilerleyen ile basa çikmak için çalisirken daha fazla zaman harcama gibi görünüyor.

Peki, sabir bir erdemdir. Biz besigi beri bu hat beslenmistir. Degerli bilgiler ararken kesinlikle çok yararini görürsünüz. Denemek ve ayni anda her seyi ögrenmek degil, sadece sonunda sersemlemis ve saskin ve muhtemelen zaman ve emek israf, hiçbir sey ögreneceksiniz. Sadece hakkinda bilgi biraz bilgi sindirmek ve bir sonraki geçmek için bir yönü seçin. Eger ileri gitmek gibi bilgilerin daha fazla adet toplama olacaktir.

Problem çözme plani yavaslatabilir degildir. Sorunlari planin bir parçasidir, ve bunlari çözmek zaman, size plani ilerlemektedir. Bir is çalisirken, sorunlar kaçinilmaz ortaya, ve bunu ilk görüste yalakalik olmamalidir. Biz patronlar için muhasebe problemlerinin çözümünde, bizim ögretmenler için matematik problemleri çözme edilmistir. Simdi baska ama kendinizi herkes için sorun degil çözüyoruz! Yaygara nedir?

dikkat dagitici

Eger plan dahilinde kilometre taslari ulasmak ve bilgi için arama gitmek gibi, sürekli daha kazançli ve size zaten bir daha elde etmek daha kolay gibi görünüyor firsatlari umut verici, özellikle internet üzerinden, reklam veya satis kopya tarafindan bombardiman edilecektir. Eger çekici bir firsat görmek bile Yani kendi ev is bebek için bilgi arastirma zaman, deli olmayin!

Bir kiz arkadasi yaklasim gibi is davranin, onunla bir tarih üzerinde oldugunuzda diger kizlar ile baglamak için çalismayin. Bu sadece bu yüzden onunla iliskiniz üzerinde çalismaya ne zaman diger kizlar aramaya gitmez, sen tokatladi ve terk alacak. Hile yapanlar iflah olmaz!

konfor bölgesi çagiriyor …

Ariza Kabul ögretilir ve, rastlamak bu sonraki is proje veya ne yazik ki çogu zaman durum gibi görünüyor senin çok ilk, olacak bir seydir. Eger yanlis ve anlasma gitti ve gelecekte kaçinarak ne tanimlamak için tercih ne daha az basarili ayri kilan oldugunu.

Onunla uzlasmak yoksa basarisizlik karsi karsiya zaman, ve, kendinize daha fazla sorun ekleyerek olacaktir. Eger üzerine bunu yapmak için dizilmis bir sürü insan olacak, böylece satir kendinizi eklemeyin lütfen. Terslik nasil bir yol ögrenmek için bir firsat olarak her basarisizlik almak, isletmelerin basarisiz ve baskasinin daha akilli hale baska bir nedeni. Yine ayni hendege gezi degil sadece.

Simdi, basarisiz nasil bir sey oldugunu yasadiktan, üzerinde tasimak istiyorsunuz kendinize sorun? Bulundugunuz is mevcut ihtiyaci için oldukça yeterince ödüyor. Hatalar ofiste yapilan ve hala benim maas almak olabilir, neden baska bir düsüs yasamaya sürdüren rahatsiz?

Eger bir basarisizlik ya da ilk etapta basladi neden akilli olacak haline bir girisimci olmak tercih olsun.

Gerçekten ne istiyorsun?

Eger ilk etapta baslayan var sebebi nedir? Bir bu 52 inç Aquos LCD TV satin almak daha fazla para için istediginiz oldu mu? Yoksa size yapmak istemiyorum isten findik veya sizinle çalismak istemiyorum insanlar itici isinizden ayrilmaniz için arzu oldu?

Eger bu sorunlari ile yasayan pek çok bilinmeyenli ve hatalari ile kendi is kurma cesaretini daha kolay gibi görünüyor bulabilirsiniz gibi arzulari ne yazik ki, uzun kendinizi motive sürmez. Gerekliligi ve vazgeçerek düsünmek her zaman hayallerinizi yok kendinizi korumak için daha güçlü kelimelerdir “Ben istiyorum”.

“Ben alti ay içinde ofiste geri bu aptal için çalisan durdurmak istiyor,” “Ben aptal gerçekçi süreler beni adamcagiz durduramaz isterdim …” daha kendiniz için sorunlari çözmek için sizinle motive daha etkili olacak

Isiniz özgürlük için bilet, ama özgürlük her zaman zor kazanilir. Bize herhangi baglilik ve siki çalisma ile, yapabilirsiniz. Muhtemelen kendinize bu saatler bazi harcamak, diger insanlar için yillarca slaved ettik ve sürece gerçekten ne istedigini biliyorum, senin biçmek ve yapmak istediginiz ne olursa olsun bir engel olmaktan kendinizi önlemek için emin .