web üzerinde e-ticaret bucak bulma

Is basarma online ya da kapali, bir zaman test yöntemi bir kesfedilmemis alan üzerinde odaklanmaktir. Muhtemelen nasil merak ediyor. Iste Cevabiniz.

e-ticaret bucak bulma

Bir kuytu bahsederken, biz sadece is çok odaklanmis alan tanimlanir. Orada film satan bir zillion siteleri, ancak 1960’lardan Fransiz film çok az satan. Bu filmlerde yeterli ilgi varsa, bu tür klasik filmler satan etrafinda bir is kurmak olabilir. Bu kavram ne olursa olsun ürün veya hizmet sunan satis olsun herhangi bir is alani için de geçerlidir.

Bazi Hayal kurmayi yapmaniz gerekir. Çogu insan bir ton para yapacak düsündügünüz bir konu odaklanan bir hata yapar. Para disinda bölgede hiçbir dogal ilgi varsa, sonunda onunla hayal kirikligina büyür, çünkü sorunlar bu yaklasim ile olusabilir. Eger bir is baslatmak için gidiyoruz, bunu eglenceli istiyorum. Sadece baska bir is ise, kötü bir hata yapmis. Bu Hayal kurmayi bize geri getiriyor.

Eger çikarlarina ciddi olarak düsünmek gerekir, ve ilgi bugün sadece. Her zaman ne ilgi var? Konu odaklanmak sadece, para kazanmak nasil endise etmeyin. Klise hatirla – Seni seviyorum ve para takip edecek bir sey bulmak. Bu yapmak istediginiz tam olarak budur. Bir fikrim yok, bu para kapali nasil anlamaya zamani gelmistir.

Bir web is için, anahtar kelime arastirma olarak bilinen bir sey odaklanmak istiyorum. Eger bir ifade yazin ve insanlar dünyanin dahil Google, Yahoo ve MSN arama için kullandik tam ifadeler görebilirsiniz çünkü anahtar kelime arastirma çok önemlidir. Daha da iyisi, kaç kisi her gün bu ifadeyi kullaniyorum görebilirsiniz. Anahtar kelime arastirma yapmak bölgenizde yeterli ilgi ve umutlari alaninda seyler bulmak için, tam olarak kullandiginiz ifadeler olup olmadigini belirlemenize olanak saglar. Bu çok daha iyi olsun yok!

Kullanabileceginiz çesitli araçlar vardir. Overture genel bir fikir verecektir ücretsiz bir araç sunar, ancak en dogru degildir. WordTracker çok daha iyi, ama birkaç kurus geri koyacaktir. Kelimeler Discovery benzer, ancak henüz birkaç dolar çalisir. Ne olursa olsun seçtiginiz, anahtar kelime arastirma için bunlardan birini kullandiginizdan emin olun.

Sizin köse yeterli ilgi olup olmadigini bir kez umutlari tarafindan kullanilan ifadeler belirlemek, belirleyebilirsiniz. Ayrica tam olarak kullandiklari ifadeler ve özel bu ifadeler sitenizi ve pazarlama belirleyebilir.