Bir e-ticaret tüccar hesabi ile kurulum almak

Internet is sahipleri için, kredi kartlarini kabul hemen hemen internet üzerinden is yapmak için tek yoldur. Seçenekler “gerçek” bir kredi karti tüccar hesabi almak için onun sakincalari ya da sahip Paypal gibi bir sirket ile gitmek için vardir. Beni yanlis anlamayin, Paypal kredi karti herhangi bir tür kabul edebilecegi bir “gerçek” tüccar hesabi, ancak tipik bir tüccar hesabi daha pahali olmak biter prim is hizmet için kayit ettikten sonra bu .
Iskonto orani her tüccar tirnak için beni çagirirken hakkinda sorar ne tipik olarak. Bu önemli olmasina ragmen, çok düsük bu asagi isaretleyebilirsiniz ve hala tüccarlar sadece diger saglayicilar gibi birçok ücretleri ödeyerek var. Ne söylemeye çalisiyorum bir “harika” iskonto orani ile karsi karsiya diger ücretleri göz ardi kalmamasidir sanirim. Sizin nitelikli orani için 2.5 ila 2,1 civarinda% ödeme bekliyorlar. Rekabetçi oranlari genellikle% 2.25 altinda bir sey. Onlar sadece yüksek tarafinda% 3 sabit bir oran ücret olarak Paypal kadar bir “nitelikli” orani yoktur. Paypal seyler çok basit ve yönetimi kolay yapma harika bir is yok. Onlar daha yüksek bazi seylere fiyatli, ancak basitlik yüksek fiyat bazi olusturur ediyoruz.
Geleneksel ticari hesaplar onlarin indirim oranlari için diger fiyatlandirma kategoriler var. Bunlar orta nitelikli ve kalifiye olmayan oranlaridir. Tüm islemlerin çogunlugu nitelikli oranda geçmesi olsa da, orta ve olmayan hala zaman fiyatlandirma hesaplari onlarin yeri vardir. Orta nitelikli oranlari genellikle bazi nakit geri veya bunlarla iliskili diger tesvik ile senin kartlari veya diger kredi kartlari. Kalifiye olmayan kartlari hükümet ya da kurumsal kredi kartlari veya baska bir sekilde bu tür fonlarin ilk yetkili edildikten sonra para 48 saat veya daha kadar yakalanan degildir oldugu gibi “riskli” kabul edilir.
Her islem de olursa olsun, bir maliyeti vardir ne kadar islem hacmi. Benim kredi karti yerel marketten bir 0,49 $ dolum satin zaman onlar biraz daha az islem basina 0,15 $ için 0,18 $ degilse ödeme yapiyorsaniz biliyorum hangi bir $ üzerinde. Çünkü beni bazen güldürüyor 49 brüt hacmi islem, muhtemelen para kaybediyoruz. Hayir bazen sadece gülümseme ve onlara söyle merak ediyorum. Çogu internet tabanli islemleri sizin islem basina yaklasik 0,30 $ olarak Paypal karsilastirdigimizda rekabetçi olan yaklasik $ .20 $ 0,30 çalistirin. Kolayca kendi reklami islem basina oraya mal almak gibi AVS veya ag geçidi islemler için izleyin.
Toplu baslik ücretleri belki de en tüccarlar bu “gizli” ücretleri biri tarafindan kabul olur. Bu en tüccar hakkinda sormayin ve yakindan bakmak sürece, ilgili ve hiç soru bilmiyorum bir ücreti vardir. Bu toplu baslik ücretleri kadar yilda $ 100 kadar ne siklikta tüccar süreçleri kredi kartlari bagli olabilir. Ne olur islemleri birlikte genellikle günlük batched ve teslim olmasidir. Bu gruplar her biri yaklasik $ .25 toplu baslik ücreti degerlendirilir. Her gün islemleri Yani, bu hesaplamak için kolay bir yol, her gün için 0,25 $ ödeme olacak. Yani, hatta en yogun ay, bu ücret ay basina 8 $ geçmeyecektir.
Geleneksel bir tüccar hesabi için aylik ücret genellikle yaklasik 20 $ veya daha az. Bir açiklama ücret veya hesap bakim ücreti yaklasik 10 $ ve bu Authorize.Net gibi bir internet ag geçidi, için ödeme bekliyorlar için, muhtemelen de bir ilave 10 $ ödeme olacak. Eger brüt hacmi ayda en az 1.000 $ isleme bir internet is konum, özellikle, aylik asgari feragat için tüccar hesabi saglayici ile çalismak.
Eger geleneksel hesabi ile internet üzerinden islem yapiyorsaniz, bir ag geçidi gerekir. Authorize.Net daha popüler ag geçitleri biridir ve bazi saglayicilar ücretsiz uzak bu vermek olsa da, bu iliskili maliyetleri ve genellikle bu telafi etmek için yol boyunca bir yillik ücret ya da diger ücretler ile vuracaktir. Size kurulum için biraz daha fazla ödeme sonunda bile düsük böylece aylik oranlari müzakere çalisin. Authorize.Net kurulum yaklasik 100 $ daha pahali olmamalidir. Sizinle kalmis olurdu 48 ay kira üzerinden kurulum için kadar 5 kez ödeme sonunda ediyorum gibi kiralama karsi tavsiye ediyorum.
Lütfen daha geleneksel ticari hesaplar üzerinden Paypal bazi avantajlari vardir. Böyle bir avantaji kullanim kolayligidir. Paypal bir ag geçidi olarak samimi ve Authorize.Net bir yakin ikinci olacagini derece kullanici. Çogu alisveris sepeti ile uyumludur ve her ikisi de ya da yüklemek mümkün modülleri içerir. Kredi kartlari kabul bugünün internet dünyasinda gerekli bir kötülük, ama çok az güçlük ya da bas agrisi ile yapilabilir.