çantalar satis kredi krizi ragmen yükselen

Adam çanta SATIS kredi krizi ragmen artmaya devam etmektedir.
Çantalar toptancilar bir anlik anket satis Noel ve Sevgililer üzerinde yildan yila kadar oldugunu gösterdi.
Egilim çantalar sonunda sigorta devleri Daha fazla Th alinan bir anket> n on adam sekizi iddia ile desteklenen bir gerçektir artik asan olmak içeriginin ortalama degeri ile çanta tasimak, Ingiltere’de kabul edilebilir hale oldugunu göstermektedir 650 £.
E-ticaret sitesi Blokesbags Ltd çantalar bir dizi özel anlasma için web üzerinde ilk olduguna inanilan çalisan David Gledhill, araçlar tutum degisti nedeni oldugunu söyledi.
“Hepimiz telefonlari, iPod’lar, kameralar ve benzeri gibi daha ve daha fazla araç tasiyan ve sadece bu ile basa çikmak için bizim ceplerinde yeterli yer yok.”
“Birkaç yil önce bu cihazlarin hiçbiri bu yüzden kendi seyler tasiyan gerçekten bir sorun degildi var, ama simdi senin cebine ihtiyaciniz olan her seyi elde etmeye çalismak ve Michelin Man gibi görünecektir. Kötü bir gün.”
Insan yapimi malzemelerden çantalar bir dizi yapar Londra HLA 2007, 2008 yilinda bir kuyruklu 160 rapor. Biz de bir önceki yila göre yaklasik 20 bir artis daha tahmin. ”

“Sadece uygun bir çikinti olmalidir, çünkü” kayis hatti, kullanir Blokesbags bu gelisen pazarin ihtiyacini karsilamak için geçen yilin sonlarinda kuruldu ve David bu satis nereden geldigini görmek ilginç oldugunu söyledi “Ben bir bekliyordum Kuzey: Güney bölünmesi, ama bu durumda oldugunu kanitladi degil onlar ülkede yasamak ve yüksek sokaklarda kadar yansitilir ve asagi her yerde Bu, erkek çanta istiyorum görünüyor..
“Çok sey daha fazla üretici artik tasarimlar her geçen gün artiyor olmasi anlami yer aliyorsaniz olmasidir. Onlar her sey için cepleri var ve çanta bir çanta olup olmadigini her ihtiyaç, bir postaci çantasi ya da bir dizüstü bilgisayar tasiyici uygun oldugunu vardir.
David ekledi: “Zaman degisti ve bir çanta tasiyan bir adam bagli bir stigma artik yoktur Aksine onlar gururla devam etmektedir..”