CPA reklam kopyalama ve yapistirma sistemi

Genel olarak eylem pazarlama ve bagli kurulus pazarlama basina maliyet çok zor bir ögrenme egrisi olabilir. Ancak orada oldugu kadar bir “kopyala yapistir” yöntemine yakin bir yöntem yoktur.
Ben bu gerçek olamayacak kadar kulaga hos geliyor, ancak dogru bilgi ile ve aslinda deneyimli pazarlamacilar bir süredir bunu yapiyor tamamen mümkün oldugunu düsünüyor biliyorum. Ben bahsediyorum teknigi “medya satin alir” dir
Bu terim, size bunu duymamis olsa bile, yeni uzaktir. Aslinda daha sik çevrimdisi kullanilan ve bu dergi ve gazete gibi geleneksel reklam yerlerde reklam alani satin alma tanimlamak için kullanilan bir terimdir. Sizin için harika bir haber reklam çevrimiçi bir rüya basarili olmak için bir firsat herkes saglar reklam çevrimdisi daha ucuz oldugunu.
Bugünün online pazarlama dünyasinda bu medya normalde farkli web sitelerinde banner reklamlar yolunda göstermek satin alir. Fiyatlar afis yerlestirilmesi, afis göstermek için gidiyor günün saati, ve diger bazi kriterlere bagli olarak degisiklik olacak. Bu afis PPC farkli olarak normal gösterim satin vardir. Bu 1000 gösterim basina maliyet anlamina gelir CPM ölçülür. Her iki sekilde de bu banner tiklama bir yüksek hacimli alan, özellikle tipik reklam daha ucuz olma egilimindedir.
Sen ve ben için bazi iyi haberler bu gün de kullanabilirsiniz önceden yapilmis afis ve diger metin reklamlari ile size hemen hemen tüm bagli programlar bugün. Yani aslinda bu bizim için ne anlama geldigini yapmamiz gereken tek sey reklam siteleri sablon ve basin gidin içine kopyala ve geçmis bazi kod ve bir kampanya var ve çalisiyor.
Bunu önümüzdeki gördüm eminim, ama sadece baska bir reklam gibi size her seyi kurmak ve karli olmasi kadar yakin takip ve ince ayar gerektiren gidiyor çalistirin. Ayrica yapmak veya kampanya kiracak reklam yerlesimi hakkinda çesitli hile ve ipuçlari da vardir.