e-ticaret – ne sunuyorsunuz

E-ticaret magaza önemli ürün seçenegi ile müsterilerine sunmaktadir Eger müsteri için hayatinizi kolaylastirmak için mümkün olabilir. Buna karsilik, büyük olasilikla online is kar bir artis yasayacaksiniz.

Birçok e-ticaret siteleri oldukça kapsamli olabilir bir online katalog gelistirmek, ayni zamanda mal sizin tam bir çizgi tatmin edici bir liste olmayabilir.

E-ticaret siteleri büyümeye devam ederken tüm ürünlerin tam bir liste gelistirmek için önemlidir. Bunu yapmak için etkili ürün adi, ürün numarasi ve / veya üretici tarafindan ürün arama yapmak gerekir?

Pek çok online isletmeler de Sale (POS) senaryo Açisindan bir sayfa almis. Perakende satis, bir katip satin alinan bir öge veya ögeleri ile ilgili ücretsiz ürünlerin farkinda yapilacaktir. Katip sonra müsterinin alisveris deneyimi yararli olabilir ek bir satin alma için müsteri uyarabilir.

Online is diger müsteriler online müsteri tarafindan görüntülenmesiyle ürün ile birlikte satin aldiginiz ek ürünler belirlemekte veri toplama süreçleri degerlendirmek oldu. Aslinda, bu süreç müsterilerin ek satin alma seçenekleri göz önünde olarak is ek satis deneyimi saglar.

Katalog online sadece en çok satan ürünlerin yapiminda içine sokulmus olmayin. Bu online is için biraz daha kolay seyler yapmak, ama çevrimiçi tüketicilerin talep seçim olabilir. Eger kapsamli bir listesini saglamaz eger bir baskasi ve potansiyel müsteri onlarla is yapma konusunda iki kere düsünmek olmaz olacagi kuvvetle muhtemeldir.

E-ticaret cazibesine bir bölümü, hemen haz bir tür olmasidir. En çok online müsterileri geleneksel tugla ve harç alisveris deneyimleri için bir yedek olarak online alisveris kolayligi ve rahatligi deger.

Eger müsteri için bir deneyim yapabilirsiniz kolay daha iyi onlar is hakkinda hissedeceksiniz.

Eger zor içinde dogrultusunda her ürün için özel bir sayfa gelismekte düsünüyorsaniz dogru olurdu, ama alternatif müsteri ya da indirebilir ve yazdirabilirsiniz bir pdf kopyasini gönderilebilir ücretsiz bir katalog sunmaktir. Bu seçtiginiz için az sayida ürün ile küçük bir is olmadikça müsterileri memnun olacak bir çözüm olmayacaktir.

Beni yanlis anlamayin, yine de bu baski-tabanli seçenekleri kullanilabilir hale, ancak ayni zamanda görüntüleme ve siparis için kullanilabilir komple ürün var emin olmak gerekir. Bu gerçekten e-ticaret is basarisinda bir fark yaratabilir.