gizli eleman – sayfa tesekkür ederim

Thank You sayfalari internet pazarlama çok atil kaynaktir. Eger bunlari dogru sekilde kullanmiyorsaniz, bu para mal olabilir.

Bir anda oldu iki seyden biri, internette sayfa tesekkür etmek olsun. Ya sadece bir sey satin ya da kisinin e-posta listesinde olmak için imzaladi.

Her iki durumda da, basarili bir karar sürecinde rehberlik ve satin ya da üye olmaniz yeterli gördüklerini güvenilir edildi.

Ne fark olmayabilir kez tesekkür sayfasi için elde edilmesi, artik sitenin sahibine 500’den fazla rasgele ziyaretçi deger. Sahibi o bir sey size satabilirsiniz eger çok daha büyük olasilikla o en az bir benzer sey size satabilirsiniz oldugunu bildigi için.

Ben daha çok 100 sadece 50.000 kisi daha benden bir sey satin insanlar olabilir ya da satmak zorunda ilgilenen olmayabilir. Konusmak istiyorum Bu 100 kisi modunda satin zaten ve zaten bana güven. Birlikte bu iki sey koyun ve güçlü bir kombinasyon olsun.

Yani tebrik sayfasi kontrolünü almak ve etkin bir sekilde kullanarak çok önemli hale gelir.

Eger pazarlama agi ile ilgili ve sadece size verilen web sayfasi tesvik ise, genellikle tebrik sayfasi kontrol eden bir sirkettir. Onlar parasi degil olsun.

Kendi sitesi (karmasik veya pahali o kadar da degil) varsa, o zaman, tebrik sayfasi kontrol etmenin bir yolu var

Ben gördüm tesekkür sayfalarin çogu ya sikici ya da igrenç. Sondaj sadece tesekkür ederim söylüyor. Igrenç yük ve çogunlukla birlikte iyi görünmüyorsun uzun zaman alabilir afis bir bütün boatload ile sayfa yükleniyor.

Burada daha iyi bir yol var.

Tesekkür ederim için genellikle bir ya da iki kisa paragraf yeterlidir. Sayfanin geri kalani için bir ürün veya bir sekilde müsteri sadece satin veya kaydoldum ne ile ilgili bir hizmet istiyorum. Yakin maç, daha çok müsteri yapmaya çalisiyorsun ne ile isbirligi yapacaktir.

Sizin tesekkür ederim sayfanin toplu normal bir web sitesinde göreceginiz tam bir satis mektubu / satis adim olmalidir. Bu sizin tek basina bu pazarlama olsaydi ürün satmak için gereken ne ise o bunu müsterilerinize bu pazara alacak budur.

Bunun disinda simdi modunu satin ve kim güvendiginiz insanlar var. Büyük bir fark. Daha az satis direnç.

Özetle, sizin için çalismak sayfalari tesekkür ederim yapmak için iki sey gerekir.

Ilk olarak, kendi web sitesi gerekir. Godaddy.com benim web siteleri için kullanmak güvenilir bir hizmettir. 50 $ bir yil için size süreli etki alani kaydi ücretleri ödemek ve web hosting, bir yil olsun. Baska bir 50 $ – 100 $ web sayfalari olusturmak ve sitenize o kadar yüklemek için bazi üniversite bilgisayar geek alabilirsiniz.

Yani az 200 $ ve is (çogunlukla baskasi tarafindan) bir hafta kendi web sitesi ürün tanitimi var olabilir için. Ben burada girmeyecegim ki kendi sitesine sahip olmak pek çok nedeni vardir. Ama simdi kendi tebrik sayfasi kontrol etmek için büyük bir arti.

Ikinci olarak, tesvik için iki firsat gerekir. Sadece bir firsat var Açikçasi eger ben sadece tarif sekilde tebrik sayfasi kullanarak çok yararli olacak degildir. Internet seçim için is firsatlari farkli kelimenin tam anlamiyla binlerce var. Sadece ilgilenen ve kapali ve çalisan iki almak.

Ya satmak daha kolay ya da tesvik ana ürün olarak daha ucuz ürün olmalidir. Bu yüzden insanlar web sitenize geldiginde, onlar ilk görmek. Bunun nedeni insanlar ilk ürün satis direnç varsa tesekkür sayfasi görecegiz degildir olmasidir.

Bir kez satis yapmak ve müsteri daha karmasik satis etrafinda baska bir yol yapmaya çalisiyor çok daha kolay olacaktir yapma, mod satin oldugunu ve güvendigini unutmayin.

Bu yüzden pazarlama çabalari bir göz atin ve sayfa pazarlama tesekkür nerede görmek bir destek verebilir.