her zaman kiyisinda merkezleri üzerinde de fazla online magazalar daha az fiyat bekliyoruz neden

Geleneksel bir çevrimiçi magaza insanlarin fiziksel yere gitmek ve alisveris için kullanabileceginiz bir pazar yerinde açik biridir. Bakis sahibinin açidan onlar yer satin almak veya kiralamak zorunda. Pazar yeri bagli olarak daha az ya da çok yüksek ama sahibinin adina önemli bir maliyet mal olabilir.

Müsteri çekmek için bazi güzel ve dikkat çekici göz alici sayaçlari uygulamak zorunda. Onlar müsteri karsilamak için çalisanlar, satis elemanlari atama var. Bu satis elemani günlük ya da haftalik olarak ödenen, bu yüzden tekrar bir magaza ya da alisveris merkezi çalistirmak için önemli bir maliyet vardir. Bu sahibinin adina çalisan bir maliyettir.

Kendisi maliyet çalisan olarak o bir kez maliyet altina olmaz ve maliyeti sayaçlari, ama gider. Tüm bu çalisma yönetmek ya da hepsi bu maliyetler uzlasmaci sonra makul bir kar elde edebilir fiyatlarla ürün satmak zorunda bir kez maliyetleri.

Öte yandan, pahali kiralama yerleri gerekmez bir online magaza çalistirmak için. Bu müsteriler gibi çok ucuz bir yerde bir depo gerektirebilir degil, yerde sitenize bakmak için varsayalim.

Bu, bu raflari güzel raflari ve satis elemani olmasini gerektirmez. Tek ihtiyaciniz olan bir online kimlik, etki alani adi sahip olmaktir. Bu zor yilda 10 $ maliyeti. Ev ve ürün sayfalari, bir ev sahipligi yapmak bir hosting sirketi
alisveris sepeti siparislerinizi ve muhasebe sistemleri almak. Teslimat mekanizmalari bosuna ve genellikle müsterilerin son koymak maliyeti kolaydir.

Yukarida sözü edilen bütün seyler, yani barindirma, alisveris sepetleri, muhasebe sistemi bir çok mal olmaz. Bir web gelistirme sirketi hatta ücretsiz bir mizrak bireysel gelistirici online site gelistirmek gerekir. Web sitesi ile birlikte bir yönetim paneli yeni ürünler, mevcut ürün fiyatlari, Sicak teklifler ve çok daha fazlasi yönetmek için gelistirilmistir.

Bunlar genellikle herkes ekleme / kaldirma / seyleri güncellemek için kullanabileceginiz formlari kullanimi kolaydir. Ama sadece bir kez çaba ve maliyet. Sonra ort üzerinde mal olabilir bir hosting sirketi web sunucusu, içine bu sayfalarinizi barindirmak. bir hosting için yaklasik $ 200/year. Bu kaliteli bir hosting sirketi fiyattir. Alisveris arabalari masraflar islem basina anma ücretleri veya aylik olarak availed olabilir.

Lets tedarikçiler ayni derseniz Öte yandan satin alma maliyetleri, çevrimiçi veya çevrimdisi magazalar her ikisi için esittir. Ama off-shore merkezi online magaza, ayni oranda satis ise ayni ürünler için off-shore bir çok daha fazla kar elde olurken yukarida belirtilen seyler için maliyetleri çiplak fiyatlari tutmak zorunda.

Bu elektronik iyi, taki, giysi, araçlar, cep telefonlari, bakkaliye maddeleri ya da online ne olursa olsun magaza bir fiziksel alisveris merkezi daha az fiyatlar sunabilir satin aliyor ve bu biz de bekliyoruz ne olup olmadigini, bir online magaza için mantikli nedeni Thats onlardan, iyi müsteri hizmetleri ve para iade garantisi ile birlikte.