jakuzi – beyni serisi

Whirlpool benzersiz kalitesi üstün ve güvenilir markalarindan biri ve ayni zamanda makine, mikro firin, su temizleyicileri ve bugün yasam tarzi tüm temel ev aletleri ellerini yayildi UPS yikama, klimalar içinde model sunar. Whirlpool marka basariyla gerçege Hint Ev hanimi hayalleri, özlemleri ve beklentileri taklit etti. Ayrica esitlikçilik, ask ve romantizm dayali bir iliski sembolize eder.

Whirlpool kararmis insanlar için bir hak sogutma çözümü sunuyor. Whirlpool klimalar ayni zamanda yüksek kaliteli, iyi bir performans, islevsellik ve uygun fiyat ile taninirlar. Klima Whirlpool’un Mastermind serisi benzersiz özellikleri sayisi ile yüklü akilli sogutma çözümleri vardir. Bu klimalar en iyi teknoloji ile tasarlanmistir. Tasarim ve benzersiz insa kalitesi üstündür. Whirlpool Split AC yüklemek için pencere ya da açikliklar yoksa magaza sogutma ve ayni zamanda ofis veya ev gibi için mükemmel bir seçimdir.

Whirlpool Split ACS 6 anlamda hizli serin, parmak koruma gibi çesitli özellikler var, Alçak gerilim, Spektrum genis Isi degistiriciler, 6. anlamda MPFI sogutma sistemi, 6. anlamda uyku, antifriz termostat, otomatik yeniden baslatma, zamanlayici baslatmak.

Farkli Split Ac en farkli özellikleri ve farkli kapasite buna göre var. Biz küçük bir alanda bir AC yüklemek istiyorsaniz, 0.8 Ton veya 1 Ton AC seçebilirsiniz. Ve daha büyük alanlar için, bir 1.5 ton AC seçebilirsiniz. Ayri islevlerinden, satin almak için uygun fiyatta ürün satin almak için tüketicilerin çeken bir kez daha olaganüstü bir husustur. Bunlar son derece enerji verimli ACS ve onlar isletim sirasinda enerji tasarrufu. Bölünmüs ACS kompresör, düsük voltaj seviyelerinde baslatilir. Biz voltaj dalgalanmasi oldugunda islemleri baslatmak için herhangi bir sabitleyici kullanmak gerek. Bu klimalar yüzey alani maksimize ederek en iyi hava dagilimi saglar. Bu jakuzi essiz açisal tasarim ile mümkün olmaktadir.

Whirlpool Klimalar AC ve inurn verimliligi Intörn artirmak için yardimci olur ömrünü artirir yardimci özellikleri ile donatilmistir. Antifriz termostat evaporatör buz olusumunu engelleyerek kompresör ömrünü artirmak için yardimci olur.

6. anlamda uyku tek özelligi bu da disari gece bize soguk yapma ve inurn çok enerji kullanimini azaltir ile gece dogru sicaklik korumaya yardimci olur insan vücudunun metabolizma esittir geceleri AC ayarlar Ayrica kendi kendine teshis sistemi denir.

Whirlpool Split tüm mükemmel özellikleri isteyen insanlar için degil, uygun bir bütçe olaganüstü toplama oldugunu. Whirlpool ürünleri ne istedigini bilen akilli, kendine güvenen ve kontrol ev kadini gereksinimlerine uygun sekilde tasarlanmistir. Ürün yelpazesi bu essiz teknoloji istihdam ve tüketici ilgili çözümler sunan bir sekilde tasarlanmistir.