kurmak online magaza yaygin hatalardan kaçinmak

Birçok marka magaza bir gösterisli tasarim dahil çalistigi bir hata. Aslinda online magaza basit tutmak sizin için ve müsterileriniz için en iyi araçlardan biri olmasidir. Çok fazla grafik varsa, sonuç sizi sasirtmak ve ziyaretçilerinizin bastiran olmasidir. Ayrica ziyaretçi sayfasini görmek için uzun süre beklemek zorunda oldugu çok agir anlami vardir. Bunun yerine, basit tutmak.

Bunu yapmak yardimci olmak için, sablonlari kullanmak ve kullandiginiz e-ticaret çözümleri düzgün entegre edebiliyoruz olanlar emin olmak için kullanima hazir. Tasarim entegrasyonu burada önemlidir. Ya özel olarak e-ticaret çözümü için olusturulan ya da size grafik dosyasinda hangi eslesmesi için magaza html kodunu degistirmek gerekir sablonlari bir dizi olmasi gerekir.

Bu özelliklere sahip çok pahali oldugunda, ücretsiz bir tasarim ya da düsük maliyetli bir sablon düsünüyorsunuz. Simdi pazarlama dogru para daha koymak ve gerekiyorsa daha sonra degisiklikler yapabilirsiniz. Alt satirda bu harika özel tasarim pahali para ama mutlaka daha fazla müsteri anlamina gelir.

Magaza için iyi bir tasarim bulmak için, TemplateMonster düsünün. Onlar yüklenmesi uzun zaman alabilir gibi Ne yaparsan yap, flash sablonlari düsünmüyoruz, çok pahali ve ayni zamanda arama motoru siralamasinda azaltabilirsiniz. Simdiye kadar sadece yazilim ve bu tür e-ticaret alisveris sepeti için XCart olarak Güvenebileceginiz bildiginiz programlari dikkate almak önemlidir.

Bilgilerinizi görüntüler

Birçok onlarin ziyaretçilerine yeterli iletisim bilgilerini saglanmasi degil hata yapmak. Sadece bir e-posta adresinizi birakin istiyorsaniz, müsterilerin pek çok siparis vermek için beklemeyin. Eger sirket adres ve telefon numaralari dahil olmak üzere tam iletisim bilgileri ile ziyaretçilerinizin saglayarak profesyonellik duygusu olusturmaniz gerekir. Bu güven olusturur. Size güven zaman, önemli ölçüde orani siparis için ziyaretçi artacaktir.

Bir ofis yok ve kendi ev adresi kullanmak istemediginiz için, kullanabileceginiz çözümleri vardir. Bunlardan biri bir Posta Kutusuna veya bir UPS Store kutusu bile için imzalayacak. UPS Store ile, hatta bir paketi numarasi almak ve PO Box sorunu önlemek olacaktir. Ayrica sitenizin her sayfasinda bir telefon numarasini vermelidir. E-ticaret alisveris sepetleri bu bilgileri saglamak için tek yer degildir. Bir numara yoksa, sanal bir telefon sistemi olarak GotVmail gibi bir servisi kullanmak.

Aslinda müsteri hizmetleri seviyenizi gelistirmek için bu dikkate almak gerekir olmasidir. Eger 24 saat içinde aldigi her telefon sorgulama ve e-postaya yanit. Ayrica canli sohbet özelligi veya web sitenizde canli destek butonuna sahip düsünebilirsiniz. Bu müsterilerinize soru sormak ve sitenizde eylemleri izlemek gibi yardim sunmak için saglar, çünkü bu XCart dahil olmak üzere herhangi bir yazilim programi ile yararlidir. Nedeniyle dikkatle çevrimdisi dügmesine olsa düsünün. Aslinda çevrimiçi oldugunuzda bir müsteri bir zaman bulamazsaniz, bu genellikle bir dezavantaj, çünkü hiç gösterilen olmasini istemeyebilirsiniz. Yogun bir magaza var olanlar için, bir çevrimiçi destek kurulu yardimci olmak için düsünün. Bu, bir bilet tarih izlemek herhangi bir çözülmemis sorunlari çözmek ve hizli bir sekilde sorusturma el yardimci olur saglar.

Daha fazla ürün daha fazla siparis

Çok yüz fazla ürün olan sahip oldugunuz siparisleri artirmak için yardimci olur inanci bir diger potansiyel sorun. Sorun bu sadece böyle ama talihsiz bir pahali sorun degildir olmasidir. Iyi fiyatli ve belirli bir gruba yönelik oldugunu on ögeleri olan bir magaza iyi orani siparis daha fazla siparis ve daha iyi bir müsteri olmasi muhtemeldir. Sizin XCart veya E-ticaret çözümleri yazilimi kullanarak, çok, ürün düzenlemek ve görüntülemek için elinizden geleni yapin.

Örnegin, daha sonra küçük resim, ürün resimleri ve ayrintili görüntüler de dahil olmak üzere en iyi görüntüyü almak için çesitli yollar kullanmayi düsünün. Sen açik olmayan küçük ve görüntüleri önlemek istiyor. Sadece bu bir siparis müsterileri engel yok, ama ayni zamanda arama motoru siralamalarini da zarar edecek. Siz de ürünler için en iyi organizasyon bulmakta zaman yatirim gerekir. Sizin XCart yazilim bunu yapmak için yardimci olabilir.

sartlari

Insanlarin e-ticaret çözümü ile yaptiginiz baska bir hata kendi deposunda bir sartlari elementi degildir. Ayrica hem detayli nakliye bilgi vermelidir. Müsteriler alma ve onlar ile çalisiyoruz Sirketimiz profesyonel güvenilir biri oldugunu bilmek istiyorum. Bu garanti ve iade politikalari sunan ve onurlandiran seklinde gelir. Buna ek olarak, müsteriler nakliye yaklasik maliyeti verir. Bu bir indirim olmadan görüntülenir bile, daha iyi bir sonuç almak olasidir.

pazarlama iyi

Yine baska bir hata sadece web sitesi kurmak ve çalistirmak eger insanlar sadece gelip yararlanmak inaniyoruz olanlar tarafindan olur. Hatta en iyi XCart program veya e-ticaret çözümü ile, sonuç aynidir. Sen pazarlama gerekir. Aktif ihtiyaciniz olan sonuçlari görmek için magaza tesvik. Ya reklam sadece bir tür odaklanmayin. Daha çok, tam ölçekli bir arama motoru sirketi için hazir olana kadar yerinde arama motoru optimizasyonu yatirim emin olun.

Kullanilan elemanlari izleyerek firma hakkinda bilgi edinin. Örnegin, pazarlama takip ve her satis verilerinizi analiz kullandiginizdan emin olun. XCart Bunu gerçeklestirmek için yardimci olabilir.

degil dogru hosting

Son olarak, çok var bir sorun dogru barindirma sahip degildir. Sizin e-ticaret çözümü için, iyi hosting yatirim! Az sey böyle yavas ve korkunç zaman çikislari gibi sorunlara neden olur. Büyük olasilikla güvenli bir sunucu kullanarak olmayacak ve hatta ödeme islemi sirasinda etki alani adi fark müsterileri ile iyi yapmaz ortak bir SSL sertifikasi olabilir.

Bu hatalarin hepsi için, e-ticaret alisveris sepeti için yaptiginiz her kararin akilli biri oldugundan emin olun. XCart heyecan verici bir e-ticaret çözümü olarak size sunabilir düsünün.