neden müsteri destek yazilimi

Her basarili online is özünde web sitesine müsteri trafigini kolaylastiran etkili bir yazilimdir. Müsteri karsilamak için herhangi bir fiziksel alan oldugu için, online sirketlerin temelde müsteri ihtiyaçlarina katilmak için destek yazilimi güveniyor.

Bir online müsteri destek sistemi ihtiyaci için bir is boyutu için bir sinir yoktur. Ayri bir is natürmort reklamlardan boyutu ‘ürün, ürünleri satin alir ve patronizes bir müsteri bir sitenin sadece ziyaretçi dönüstürmek için en iyi yolu araciligiyla ne olursa olsun bir is, etkili bir online müsteri destek sistemidir’.

Internet müsteri destegi geçmiste çok uygun degildi. Simdi, bilgisayar ve internet çaginda, müsteri destek yoluyla bilgisayar yazilimi kolayca kullanilabilir hale gelir. Bu yazilimi kullanan maliyeti daha önce çok yüksek oldu. Ancak, maliyet-etkin simdi piyasada birkaç kullanilabilir destek yazilimi olan – daha ucuz, en son teknoloji ile insa edilmis ve birden fazla müsteri bakim çözümleri kullanilabilir. Sirketiniz bu destek yazilimi için bir miktar geçirdim ama saglayicilari arasinda rekabet bugün dikkate alinarak, bir kesinlikle daha uygun seçenekler mümkün kaynagi olabilir. Örnegin http://live247support.com gibi bir sirket, is ihtiyaçlarina bagli olarak birkaç paket sunuyor. Size uygun hangisi, döner satis artisi belirgindir.

Modern müsteri destek yazilim özellikleri otomatik sohbet eklemek veya, canli sohbet canli yardim, destek ve otomatik cevap sistemleri yasiyor. Onlarin hedefi hizla müsterilerinin ihtiyaçlarina katilmak için ama sonuçta müsterileri ve is ortaklari uzun vadeli güven gelistirmek için sadece olmadigini görülmüstür, çünkü bu ilave özelliklerini önceki destek sistemleri dahil edilmistir.

Müsteri destek yazilimi sayesinde, bu süreç almak için çok daha kolay olacak ve böylece toplam is maliyet kesme, tüketici satin, istekleri ve sikayetleri için harekete geçmek. Bir “yazilim” ve oldugu için, çogunlukla, otomatik, müsteri destek yazilimi müsteri ihtiyaçlarini ele almak daha fazla insan gücü ihtiyacini ortadan kaldirir. Ayrica, daha önceki sorulara ve kolay hem de müsteri ve personel tarafindan kullanilmak üzere alinabilir cevaplar içeren bir veritabani yararlanabilirler. Ayrica bakimi kolaydir ve maliyetli altyapi için uzak giderleri alir.

Müsterilerinin güvenini kazanmak ve isletme maliyetleri kesim ayni zamanda müsteri destek yazilimi kullanmanin en önemli faydalari vardir. Ayrica su anda internet dahil teknoloji ile, trafik kontrolü etkin hale gelir ve gelen istekleri hacmi belki azaltilabilir.

Müsteri destegi yazilim da digerleri arasinda tüm kisileri, tarihleri, olaylari, kayitlari, senkronize için bir yol saglar. Personel-to-müsteri ve personel-için-personel arasindaki iletisim artik daha kolay, daha hizli ve daha ucuz olacak. Ayrica da size tüketici egilimleri tahmin ve pazarlama stratejileri gelistirmek saglayacak web sitesi ziyaretçilerinin davranislarini, izleyebilirsiniz.

Günümüzde müsteri destek yazilimi da gelecek ve daha etkili versiyonlari yükseltilebilir. Isinizi ihtiyaca uygun ek özellikler gerekir durumda, kolayca bu özellikleri elde edebilmek için yeterince esnek bir yazilim seçtiginizden emin olun. Is ‘mevcut ihtiyaçlarini karsilamak ve isiniz büyüdükçe kendi yeteneklerini genisletmek bir yazilim almak için dikkatli olun.