ödeme islemcileri yorum.

Paypal tüm uluslararasi müsteri (bu papalik en önemli dezavantaj) açik degildir.
Kisisel, Premier ve Is: Eger paypal ile üç hesap imkaniniz var. Premier hesap tercih edilir, siz ödemeleri, kredi kartlari her türlü almak mümkün olacak …)
Onlarla bir hesap açmak için karar verirseniz, birkaç dakika içinde ödeme almak mümkün olacak.

Ikinci bir seçenek Stormpay oldugunu. Iyi bir ödeme islemci (var autosurf siteleri ile bazi farkli aslinda, ama tez programlari sakin dahil degildir müsterilerin hesaplarini kullanarak herhangi bir kisitlama var. Bu paypal için iyi bir alternatiftir, herhangi bir yok çünkü Hesap için uygulamanin ülke ile ilgili kisitlamalar. Bu dünya çapinda kullanilabilir.
Stormpay en fonctionement paypal benzer, ve yeni baslayanlar için, acemi, o ögretici geçtikten sonra baslayabilirsiniz.

Simdi, ödenen ödeme islemcileri.
Baslattiginizda 2 ödeme yöntemleri dikkatinizi korumak gerekir: ClickBank ve 2checkout.
Tiklama banka hesabiniza ekleyin açmadan önce, bir ürün onay istegi göndermek gerekir. Eger kredi karti ile ödeme, paypal denge, e çek kabul etmek, sizin kabul sonra mümkün olacak. Ayrica, kendi ortaklik programi çalistirmak saglayacak, ClickBank pazarda yer olmanin yarari olacaktir.
Ben kendi ortaklik Programlari ev sahipligi öneririz unutmayin.
Hesabinizi açmak için 49,95 $ ödemek zorunda kalacak.

Ikinci ödeme islemci 2checkout oldugunu.
Ben çok ödeme islemci olarak 2checkout kayit öneririz. Bu hizli ve güvenilir bir ödeme islemcisi. Sen Sadece 49,95 $ (aylik ücret) a bir kez ödeme ücreti ödemek zorunda. Ve online is için ödeme her türlü almak mümkün olacak. Daha sonra dünyanin herhangi bir yerinden, kredi kartlari, banka ve çek ile ödeme kabul eder.

Sen 2checkout, paypal ve stormpay ile, sizin müsterinin aylik ücret rebilling otomatik ayarlamak da mümkün olacak.

Bilmeniz gerekir ki sakin müsterilerinize zaman içinde bir satis kaybetti ve artik müsteriler sizin için neden olacagi, dünyanin herhangi bir yerinden ödemek için bir yol saglar eger.
Bu ödeme dünya çapinda mevcut her türlü almalarini saglamak için en iyi ödeme islemci mevcut su anda, 2checkout oldugunu.