alt satirinda artirmak için online magaza ayirt

Eger eski bir, gelisigüzel görünümlü web sitesi için kredi karti numaranizi temin rahat olur mu? Çogu insan degil mi, ve sitenize ziyaretçilere gönderiyor mesaji dikkat etmek önemli kilan tam olarak budur. Tüketiciler sirketler degil, web sitelerinden satin almak istiyorum, ve daha fazla, onlar bu sirketlerin gerçek insanlar tarafindan desteklenmektedir emin hissetmek istiyorum. Bu açik görünüyor, ama mesru bir endise hemen hemen herkes bu gün bir web sitesi olabilir göz önüne alindiginda.

Sitenize trafik ile tasan bile ziyaretçi online magaza yürümek ve sag geri, bu size hiç para yapar. Peki nasil öne çikarin ve site ziyaretçileri sirket ile is yapan rahat olmasini saglamak mi?

Bugünün online pazarda tüm önemli – Birkaç belirgin cevaplar profesyonel bir tasarim, saglam metin içerigi ve güvenli satin alma seçenekleri yasiyorsaniz. Gitmek için bu temel örtülü var ise, bir yol! Simdi sitenizin dikkatinizden kaçmis olabilir öne çikmasi için bazi özel yollar bir göz atalim.

Sitenizi canlandirmak için yeni fikirler ariyorsaniz, profesyonellerden bir ders düsünün. Derin cepler ile büyük sirketler kendi online pazarlama faaliyetlerine milyonlarca dolar lavabo, neden siteniz için birkaç ipucu toplayiciligi ile yatirimlarini yarar degil mi? Birkaç kurulan e-perakendecilerin yani sira kendi sektöründe büyük oyuncular siteleri inceleyin. Ortak noktasi nedir? Onlar degil mi ne yapmaliyim?

E-ticaret sitesi bu basit tekniklerle rekabette bir avantaj saglamak:

Site ulasan üzerine hemen görünür birkaç ürün var. Hemen çok fazla ürün Görünen ziyaretçi bastiran olabilir, ama bir kaç ürünlerini gösteren ziyaretçi çektigini ve hemen alisveris baslatmak için onlari isteyecektir. Bir “Özel Ürünler” bölümünde ekleme veya ana sayfasinda kategori basina bir anahtar ürün görüntüleniyor düsünün.

Aciliyet duygusu yaratmak. Her büyük perakende sitesi ana sayfasinda düz görünümünde reklami bir belirgin görüntülenir “Özel Firsat” veya “Satilik” gibi görünüyor. ebay.com sonuna kadar ilgili olan belirli ihaleleri görüntüler, ve neredeyse stokta olan Overstock.com golleri ögeleri. Bu tekniklerin her biri aksi takdirde sadece çevresinde alisveris olabilecegi durumlarda tüketicilerin satin almaya yol açabilir aciliyet, asilar. Kendi sitenizde benzer teknikler uygulanmasi için beyin firtinasi.

Içerik ilgili tutun. Orada emin sitenizde içerik taze yapmak için birçok yol vardir ve ben (gerçi tasarim arkaik ise, elbette, güncelleme!) Yeniden söz etmiyorum. Google tarihte güncel bir tatil, olay, dogum günü ya da dönüm noktasi tarih yansitan sanatsal kaplamalar için logo disari degistirerek kendi ana sayfa ilgili tutmak büyük bir is yok. Google, ana sayfa gibi basit, nadiren modifiye tasarim övünür ragmen, yil boyunca periyodik olarak güncel konularin festival logosu render dahil ederek ilgili kalir. Ilham için geçmis Google’in tatil logolar galeri göz atin ve bu sirket sadece bir web sitesi daha ziyaretçi göstermek için kendi yollarini olusturun.

Sitenizin bazi kisilik verin. Profesyonel tutarken siteniz kisisel bir dokunus verebilir, ziyaretçilerinizin sizinle biness yapan rahat hissedeceksiniz.

Çalisanlarin fotograflari, müsteriler, sirket etkinlikleri ve hayirsever katkilari ile ilgili mesajlari, referanslari da dahil olmak üzere bir site kisisellestirmek için bazi yollar çevrimiçi sohbet hizmetlerinin yani sira kisisellestirilmis listeleri ve ürün önerileri diliyorum yasiyor.

Bir favicon olarak bilinen Sik Kullanilanlar simgesi, ekleme, marka isinizi yardimci olur ve öne yapmak basit bir dokunus. Bir favicon tarayicilari destekleyen sekmelerde Yer imleri ya da Sik Kullanilanlar listesinde en tarayicilarda yani sira sekmeleri görünür simgedir. Sitenize bir favicon ekleme hakkinda daha fazla bilgi için, favicon nasil ziyaret edin.

Tavsiye bir son parçasi her zaman devam eden bir çalisma olarak sitenizin içerigi düsünmektir. Tabii ki bugün oldugu yere sitenize almak için çok çalistik, ama gelistirilmesi her zaman vardir. Hatta trafik ayni miktarda, size hemen çikma orani azaltmak ve genellikle site kendi içerik, tasarim ve / veya kullanilabilirlik bagli her ikisi de dönüsüm, artirarak daha fazla kar yapabilirsiniz. Kalici, yaratici ve müsterilerinize üstün bir çevrimiçi deneyim saglama yarar.