arama motorlarinda yüksek rütbe nasil

Web sitenize erisim öncelikle arama motorlari geçer. Bu nedenle, sitesi, Yahoo ve Google gibi en iyi arama motorlari tarafindan bulunmasi gerekmektedir. Bu arama motorlari internet trafik olusturmak en iyi müttefiki olabilir. Yani sira daha fazla satis yol olarak, bu is veya hizmetin ücretsiz reklam saglar.

SEO (arama motoru optimizasyonu) kullanicinin arama için ilgisine göre arama motoru veritabanlarinda yüksek web sitenizin siralamasi yapma teknigidir. Arama motorlarinda basarili olmak için, kullanicilarin arama motorlarinda aradigi kelimelere dayali makale ve anahtar kelimeler olmasi gerekir.

Bu ana arama motorlarina sitenize göndermek için önemlidir. Bunu yaptiginizda, siralamanizi artirmak için optimize anahtar kelimeler kullanmaniz gerekir. Bu son derece rekabetçi bir sanayi özellikle böyledir. Böyle yaparak, sitenize daha fazla potansiyel alicilar çekecek.

Web sitenizin optimize, bu metin arama motorlari degil grafik, dikkate almak ne oldugunu akilda öder. Bu sitenizde iyi yazili içerige sahip bu nedenle zorunludur.

Eger arama motoru optimizasyonu konusunda ciddi iseniz iyi bir yatirim, en kendi sektöründe anahtar kelimeler için arama belirlemenize yardimci olur yazilimdir. Bu, en alakali anahtar kelimeler ile web sitenizi optimize odaklanalim olacaktir.

Bu ilk sey arama motorlari okumak oldugu gibi odak baska bir alanda ana sayfasinda metindir. Açilis paragrafta, mümkün oldugunca çok sayida anahtar kelime ve anahtar sözcük olarak kullanmak. HTML etiketleri metin ile tutarli Ayrica, web sitenizin siralamasini daha iyi olacaktir.

Is ihtiyaçlari için dogru arama motoru bulmak için biraz arastirma yapin ama kesinlikle Google, Yahoo, ve MSN olan, üç büyük göz ardi yok. Bu pazarlama çabalari için çok önemli olacaktir.

Arama motorlarina web sitenizi göndermeden, bu önemli seyler göz önünde bulundurun:

1. Arama motoru jeneratör güncellemeler veriyor mu?
2. Kayit islemi kullanim amaciniz içerir izin veriyor?

Kolayca bulma potansiyel müsterilerin sans daha vermek için, mümkün oldugunca çok sayida arama motorlari ile web sitenize kayit olmaniz gerekmektedir.

Arama motorlari internet bulmakta ve ziyaret edilen web sayfalari arar bir örümcek adli bir program kullanin. Eger asiri anahtar kelimeler, bu örümcek sitenizi atlayacak ve arama sonuçlarina dahil edilmeyecektir. Dogru dengeyi elde etmek için önemlidir bu yüzden anahtar kelime istismar olarak bilinir.

Bazi web siteleri de içeriklerini kendi listelenen anahtar kelimeleri kullanmayin ve bu nedenle örümcek kabul etmez. Bu web sayfasi endeksli olmayacak anlamina gelir. Bu nedenle sadece web sitenizin arama motorlari tarafindan göz ardi için alakasiz anahtar kelimeler sürü geliyor zaman kaybidir. Siteniz hakkinda ne için ilgili tutun, unutmayin.

Online is için ana hedeflerinden biri müsteri ve potansiyel müsterilerin bir veritabani insa ediyor. Web verdigi sözleri teslim ederse, isinizi belkemigidir tekrar müsteri almak için begine. De bu yapmak için, bu müsterilerin ve asagidakilerden bazilarini veya tümünü kullanarak potansiyel müsteriler ile iletisim gerekir:

• Bagli programlar
• Bülten
• Banner reklamlar
• tartisma gruplari ve forumlar

Verileriniz önceki satis, müsteri iletisimi ve e-posta listeleri yoluyla toplanan bilgilerin olusmalidir. Dahil olmak üzere basarili bir müsteri veritabani olusturmak için yararli ve ilgili birkaç veri kaynagi vardir:

• Müsteri siparis formlari
• Garanti karti bilgileri
• servis bilgileri
Iade ürün • kayitlari
Satin alma sirasinda dolduran • anketler

Bu müsterileri görmek ve duymak istediginiz ne tespit etmek için bu bilgileri kullanin. Bu müsteriler ve potansiyel müsteriler hakkinda mümkün oldugunca bilmek aldiktan sonra, çok daha etkili bir sekilde karsilik olabilir.