büyük ve küçük isletmeler için e-ticaret çözümü

E-ticaret web kullanarak online is yapmak anlamina gelir. E-ticaret çözümü web sitesi online alisveris hizmetleri saglamak için saglar. Online alisveris hizmetleri ürün satisi veya hizmet satis uygulanabilir. E-ticaret siteleri ödemeleri toplamak için alisveris sepeti tesisleri ve güvenli ödeme kapi sahip olmalidir.

E-ticaret bir tugla ve harç magaza kurulmasinda gerekli olan geleneksel ayarliyoruz yatirim yapmadan perakende dünya ile deneme için bir süreç olarak tanimlanabilir. Bu planli envanter ile bir e-ticaret çözümü için gözle tarafindan egitim satis kisilerde zaman ve maliyet önler. E-ticaret sablonlari standart online alisveris islemleri için hazir. EBay gibi tam online alisveris gereksinimi tasima e-ticaret çözümleri çözümü için hiçbir online uzmanlik gerektirir.

Bir e-ticaret web sitesi olan Avantajlari

• Bu kabzimal olmadan müsterilerine dogrudan erisim saglar. Müsterileri ile her bir islem ve dogrudan etkilesim daha yüksek kar e-ticaret siteleri dogrudan faydalari vardir. Müsterileri ile dogrudan etkilesim müsteri ihtiyaçlarina ürünleri ayarlamak için bir firsat saglar.

• Bu daha fazla satis potansiyel maruz saglar. Dagitim mevcut kanallari net uluslararasi is için bir firsat saglar olarak bir olasilik oldugunu, satis umutlari siddetle adim farkli pazar segmentinde yaklasan engeller olsa. E-ticaret yenilik firsatlari kaynaklaniyor. Pozlama daha iyi bir ürünün fikirleri kesfetmek ve daha iyi satis için vitrine için bir firsat saglar.

• Bu küresel pazarda birden fazla ihtiyaçlari olan yeni müsteriler tanitti. Küresel pazarda varligini kitada ihtiyaçlarina göre mal tasimak için firsatlar sunar. E-ticaret bir satisi ile ilgili süreçlerin azaltilmasi ve kalici olarak dolayisiyla etkin maliyet tasarrufu ile iç süreci kolaylastirir.

• E-ticaret çözümü basari ürünler arayan alicilar için görünürlük saglayarak dikkate listesinin bir parçasi olmak yatiyor. Toplam otomasyon saglanmasi is strateji daha iyi kullanimi için pahali insan kaynaklari sakli yardimci olur.

Sitede e-ticaret etkinlestirmek için yazilim küçük is odakli için e-ticaret çözümleri. Web hosting, güvenlik, alisveris sepeti, kredi karti islem küçük isletmeler için basarili bir e-ticaret çözümü olusturmak için önemli özelliklerdir.

Büyük sirketler için E-ticaret çözümleri özellestirilebilir e-ticaret motoru tamamlamak için tasarim ile yazilim ölçeklenebilir modelleri konsantre. Maliyet ve pazarlama süresini azaltmak, büyük firmalar ‘yalan için e-ticaret çözümleri odaklanin. Bina ve dahili hosting için çözümler e-ticaret çözümü dahil edilmistir.

Yönetim ve tamamen islevsel alisveris sepetleri kolayligi ile çözümler esnek ödeme programlari ile herhangi bir e-ticaret çözümü için birincil ihtiyaç vardir.