facebook ile x-cart magaza daha fazla gelir nasil

Facebook, sadece bir kez sosyal toplantilar ve web üzerinde arkadaslariyla yeniden baglanma için bilinen bir marka olusturma ve müsteri etkilesim için büyük bir online pazar ve büyük bir platform gibi görünmeye basliyor. E-ticaret ve yeni boyutlara online is kabarma gibi, akilli girisimciler, marka kendi is yardimci hedefli trafik olusturmak ve satislari artirmak için ag firsatlari yararlanilmaktadir. X-Cart magaza için daha fazla gelir yapmak için Facebook kullanmak için birkaç farkli yolu vardir.

1. Ticaret temelleri teslim. Ürün, fiyat, stok, hizli ödeme, ve Facebook kullanmak için hizli teslimat: Bu olan temel, teslim etmek gerekir

2. Facebook reklamlari büyük degildir. Sosyal aglar kullanan kisiler satin alma niyeti yok. Yani Facebook reklamlari marka reklam için degil, satin insanlari dönüstürmek için büyük olabilir.

3. Bu geleneksel pazarlama yapabilirsiniz, ama bu yeterli degil. En X-Cart siteleri hayranlari için indirim iterek, satis ve firsatlar oldugu gibi, geleneksel pazarlama için kendi Facebook Sayfalari kullanin. Baska bir düsünce Facebook hayranlari yeni ürünler için erken erisim vermektir. Orada yanlis bir sey var ve bunu yapabilirsiniz, ama bu yeterli degil.

4. Müsterilerin ilgisini. Iki yönlü iletisim ve topluluk olusturma sosyal medya pazarlama için bir ödül olur, ama tekrar ve müsterilerin ilgisini deger. Onlarla konusun. Onlara katkida alin. Onlara cevap. Dikkat edin.

5. Büyük bir içerige sahip – ve en iyi içerik kullanici olusturulur. Müsterilerinizin sizinle etkilesim tesvik etmek için aktif bir program çalistirin. Güçlü içerik büyük pazarlama ve en iyi içerik degerlendirmeleri üzerinden kullanicilarin geliyor. Müsterilerinizin ürününüzün degerlendirme sonrasi için tesvik ve en iyi olanlari vurgulayin.

6. Sizin site.Unlike Facebook Sayfasi içine Facebook entegre, sitenize Facebook entegre de müsterilerine daha fazla mesgul yapar ve friends.That için disari itmek insanlar degerlendirme sonrasi Facebook ile baglantiyi saglayan, her ürün üzerinde kat yukarida dügmeleri gibi anlamina gelir.

7. En önemli – deneme! Bu Facebook ticaret için çok erken gün, bu yüzden seyler denemek! Yeni seyler denemek ve nasil çalistigini görmek için korkmayin.

X-Cart Facebook Otomasyon modülü artirin, Site Trafik ürünlerini tanitmak için yardimci olur, hizla, Nis Facebook hayranlari, Otomatik facbook güncellemeler artirin katilimi aktif kalin ve zaman kazandirir.