pci bir agri neden ilk on nedenleri

BT PCI uygunlugu az 6 milyon kredi karti islemleri islenmis tüccarlar için istege bagli oldugunu olmak için kullanilir. Hackerlar daha yenilikçi ve yüzsüz olma ile, ancak bu standartlara ne kadar az herhangi bir kredi karti islemleri ele tüm tüccarlar için zorunlu hale gelmistir. Bunun anlami, küçük tüccar simdi kendi sistemlerini PCI uyumlu olmak zorunda, ve bu parkta yürüyüs olmamistir. Aslinda, bazi için, PCI uyumlu olma you-know-ne bir düpedüz agri olabilir.

Burada PCI hakkinda ilk on sikayetler:

1. Öz degerlendirme formu kafa karistirici – az 6 milyon islemlerinizi Isletmeler PCI uygunlugu dogrulamak için bir öz degerlendirme formu kullanabilirsiniz. Eger ag güvenligi konularinda tüm isleyebilir bir ev “Geek Squad” varsa, bu bir sorun olmayabilir. En çok e-tüccar gibi ve tam zamanli BT uzmani personel için göze alamaz eger, öz degerlendirme formu üzerinde terminoloji bazi yani hiyeroglif olabilir.

Rehberlik 2.Lack – PCI Güvenlik Standartlari Konseyi sadece kurallari belirler. Onlari kadar yasamak için rehberlik saglamaz. Bu PCI uyum saglanmasi söz konusu oldugunda, kendi temelde konum.

Sistem yükseltmek için çok fazla 3.It maliyeti – özel durumunuza bagli olarak bu PCI standartlarina uygun ag güvenlik yükseltmek için güzel bir kurus mal olabilir. Küçük tüccarlar genellikle bir harcama için bütçelerinde esneklik yok.

Tüccar üzerinde Gerekir 4. yük – Kredi karti sirketleri en yüksek marjlarinin meyvelerini ragmen yüksek bir güvenlik düzeyi için fatura ayak gerekmez. Kredi karti sirketleri kart deli-yüksek faiz oranlari sarj edebilirsiniz, ancak kart sahibi bilgi güvenligini saglamak için ödemek zorunda.

5.Compliant bir gün, uyumsuz bir sonraki – hackerlar güvenlik ihlal için yeni yollar ögrenmek gibi PCI uygunlugu için standartlari degismeye devam. Tek bir yatirim yeni standartlar sürekli olarak karsilanmasi gereken olacak gibi yeterli degildir.

6.Everyone bunu yapmak zorunda – hatta tek bir kredi karti islem islemek ise, sistem kredi karti sirketleri ve satin banka uyumlu veya yüz sonucudur emin olmak gerekir ne kadar küçük is olursa olsun. Keske Internet üzerinden para almak için nasil anlamaya olabilir.

7.Merchants yükseltmeleri maliyetlerini geri degil – Muhtemelen ag güvenligi geri içine yatirim her göremezsiniz. Bu sadece simdi is yapmanin maliyeti var.

Fiyat ve saticilardan destek 8.Variations – PCI çözümler saticidan saticiya büyük ölçüde fiyat degisir. Eger sökük degil emin olmak için karsilastirmali alisveris zorunda.

9.One tarama yeterli degildir – Sik sik PCI uyumluluk dogrulamak için üç ayda bir geçici bir tarama saglamak için gereklidir. Bu oldugu için hiç bitmeyen bir süreç gibi hissediyor.

10.Some tüccarlar veri depolamak kredi karti sirketleri gerektirir çünkü – Çok PCI uyumluluk veri depolama güvence adamistir. Sadece tamamen veri depolama gerektiren daha kolay olmaz miydi?

PCI uyumlu olma agri bazi kolaylastirmak için, Comodo’nun agrisiz PCI programi açin. Akilda küçük E-tüccarlar ile tasarlanan, Ücretsiz PCI Tarama programi bir anda uyum süreci bir adim size yol gösterir.