BigCommerce ve interspire anlayislarini

Ben size asagidakilerden birini oldugunu bir dolar bahse girerim. Ya Interspire biliyor, ya da BigCommerce biliyorum. Eger BigCommerce duymus, o zaman Interspire duydum eger, o zaman ne kadar büyük biliyorum eminim, ve kaç ürün sirket vardir, bu alisveris sepeti ne kadar iyi biliyorum.

Ne önümüzdeki birkaç dakika içinde yapmayi umuyorum size Interspire ve BigCommerce hakkinda bilmediginiz bazi seyler söylemek. En Interspire baslayabiliriz.

Interspire ilgili detaylari – Onlar is müsterileri için yüksek kaliteli yazilim yaratmaya odaklanan bir B2B sirketiz. Kendi paketinin bir parçasi olarak, bir e-posta Pazarlamaci, Alisveris Sepeti, Bilgi Yöneticisi, Güvenli Ödeme Gateway ve bir Web Publisher var. Bu BigCommerce ek olarak tüm.

Bu sirket, ürünlerinin bir ya da daha fazlasini kullanarak 40.000 ‘den fazla müsterisi vardir. Ile is Interspire sirketlerden bazilari, Dell, Chevon, Xerox ve NASA gibi, dünyanin en büyük bazilari – evet, bu, uzaya insan gönderen organizasyon dogru. Yukarida isimleri baska müsteri olmazdi gibi Interspire satin ürün kalitesi biridir emin olabilirsiniz.

Bunlar, tüm dünyada 3 alanlari yerlestirilir. Genel merkezi, Londra ve Teksas olan Sydney,. Sirket yönetim ekibinin fotograf ekleyerek, sürekli güncel kendi blog tutarak mümkün oldugu kadar müsterileri ve potansiyel oldugu gibi seffaf olmaya çalistim ve iletisim formlari ve destek bilet açisindan sirket temas için birçok yol sunarak.

BigCommerce amiral gemisi ürünlerinden biridir. 11.000 ‘den fazla kisi BigCommerce kullanarak su anda kendi magazalarinda çalisan size inanabiliyor musun. Ürün ile ilgili teknoloji sanayi çikti yorumlar çok etkileyici olmustur. Forbes BigCommerce “eski okul is bir yüksek teknoloji dönüs” aramisti

BigCommerce hepsi var. Ben ciddi BigCommerce eksik oldugunu bir özellik düsünemiyorum, onlar hepsi var.