decluttered çalisma alani

Bunun adi ve daginikligi her kullanilabilir alani doldurmak için bir yol bulur – bizim masalarinda, bizim çekmeceleri, bizim raflarda ve bizim bilgisayar etrafinda: hayatimizin her kösesinde yigilmayi birikme egilimi. Hayattan daginikligi savurma ve seyler nispeten daginikligi ücretsiz tutmak ve daha az stresli bir hayat, çok daha hos çalisma alani ile ödüllendirilir ve daha iyi organizasyon ve verimlilik ile olacak için zaman biraz ayir. Daginikligi, bizi agirliginda bizi rahatsiz etmez, ve bizim is hayatimizin içine kaos getirir.

Karmasasini ve erteleme yakindan birbirine bagli oldugundan, bir yigilmayi ücretsiz çalisma alani daha mutlu ama daha verimli yapar sadece. Bir decluttered ve siparis çalisma hayatimiza açiklik ve düzen getiriyor. Lütfen wokplace yigilmayi bu dalgalar tarafindan istila edilecek izin vermeyin. Bugün çalisma daginikligi takas baslayin.

Daginikligi ve düzensizlik depolama kutulari, ekstra raf ve organizatörler için alisveris çözülebilir bir bosluk sorun degildir. Sen bir seyler organize ve kontrol altinda her gün tutmaya yardimci olacaktir eylem ve rutin bir plan gerekiyor.

Her gün sonunda masanizda temiz olmalidir. Kesinlikle görsel netlik katkida ve çok sonraki çalismak için oturdugunuzda bir ‘baslangiç’ sagladigi. Ama organize bir gün bile atlamak zaman, sonunda çalisma alani sollamak ve düsünme, organizasyon ve verimlilik ile engel olacak yigilmayi birikimini döngüsü baslayabilirsiniz.

Temel çalisma alani ücretsiz yigilmayi tutmak için ne kadar önemli hafife almayin. Uzayin bir mini-makyaj vermek için zaman ayirin. Bir yigilmayi ortamda daha iyi bir çalisma hissediyorum ve eldeki tüm gerekli araçlari ve kaynaklari olan daha verimli olacaktir. Ne sahibi ve nerede ve nasil çalistiginiza aradiginiz kisiye bir yansimasi oldugunu hatirlamak önemlidir. Mutlu, stressiz, yaratici motive ve zenginlestirici – Bir daginikligi ücretsiz, organize çalisma alani ile ilgili mümkün olan en iyi çalisma ortami olusturmaya yardimci olan bir sekilde çalismasidir. Off-modüler paneller, kutulari ve çalisma yüzeyleri sinirsiz kullanici depolama seçenekleri ve çalisma alaninin kisisellestirme saglamak ise ‘MAiSPACE en ayarlanabilir bilesenleri ve hava akisi fayans saglikli çalisma ortamlarinda tesvik.

Is alani küçük ise – ya da masanizda Ortak mekân oldugunu – dikkatli olmak ve sadece temel geri masaüstü ögeleri kesmek gerekir. Bu sizin araçlari ve günlük olarak kaynaklarin sadece yüzde 20 kullanmak olasidir, bu nedenle elinizin altinda temel tutmak ve kurtulmak veya düzgün geri kalani saklamak olsun. Sizin çalisma alani hemen bakmak ve bunun sonucu olarak daha büyük hissedeceksiniz. MAiSPACE çalisanlarin konforu, birlikteligi ve verimliligi tesvik ofis tasarimlar sunuyor. Sürgülü kapilar ve istiflenebilir Panel Çerçeveleri gibi bileseni bir daha özel ayar seçenegi sunarken açik çalisma alani tasarim, isbirligi ve iletisim saglamak. Hatta MAiSPCACE özel ofis kisimdan hem de bireysel kullanim için degil, kolay konferans için sadece tasarlanmistir.

Decluttered Baslarken seyler sadece ofis malzemeleri ile ne karar anlamina gelmez, ayni zamanda malzeme ne anlama geldigini ve nereye ait. Seyler uygun bir yer verilmesi hangi de hayatinizdaki stres azalir, kolayca dosya ve bulmaniza yardimci olur. Bilgisayar köseleri, havai depolama ve kisisel depolama kuleleri ile MAiSPACE L seklinde birimleri popüler ofis çözümlerdir.

Ofis decluttering bir ek, çevre dostu adimda eklemeyi unutmayin zaman: geri dönüsüm. Bunun yerine bir sey junking ki, durdurmak ve satmak eger kendinize sorun, onu vermek ya da geri dönüsüm kutusu getirmek. MAiSPACE dogru is ortami yaratmak inanir .. Biz optimum hava kalitesi için kimyasal kokular yayarlar ve yok% 100 çevre açisindan güvenli, çevre dostu, kimyasal ve cam elyaf-ücretsiz ofis mobilya ürünleri üretmek “kolay nefes.”

MAiSPACE Eger verimliligi artirmak ve organize olsun yardimci olsun. Maispace kendinizi ve yigilmayi isyeri ücretsiz saglayacak çevre dostu bilesenleri ve olaganüstü ofis mobilya tasarimlari genis bir dizi sunuyor. Simdi olur ve bize ofis ilgili projeler için en uygun solut1ons bulmak için bir ara yapmak.