E-ticaret araçlari türleri

E-ticaret bir e-ticaret web sitesi sahip olmanin birçok faydasi yararlanmak için online is kurma, büyük ve küçük sirketler hem, ile firtina dünya almistir. Su anda Amerikalilarin% 60 yerine artik magazalara gitme alimlarini yapmak için çevrimiçi oldugu tahmin edilmektedir. Bunun anlami internet satis kelimenin tam anlamiyla son on yilda dört katina çikti ve bu online satin alma gitmek için bir yoldur.

E-ticaret gerçek avantaji daha hizli ve daha verimli, daha hizli is ticari islemler yapma yeni ve gelistirilmis yollar sunar oldugunu. Ayrica is hem de bireysel hem de zamandan tasarruf saglar, ve bir is devir hizi azaltmaya yardimci olur. Bu ayrica da kar yer alir araci veya toptanci maliyetini ortadan kaldirir. E-ticaret bir küçük isletme ayni anda hem bir is ‘yerel müsteri tabani genisletirken, çok daha genis bir kitleye ürün ve hizmetlerini alarak küresel gidelim. Bir is uzman ise bu sirket kârlari artmis böylece, ucuz ve ucuz hedef kitleye ulasmak için firsat verir.

Temel olarak bunun anlami e-ticaret artik küresel pazarda dikkate alinmasi gereken bir güç haline geliyor ne oldugunu. Bu sadece is sürecini kolaylastirmak için yardimci degil, ayni zamanda yapiyor masraflari ve gelirleri artirarak hem de daha etkilidir. Bir kez bir kendi sitesinden bir basari için gereken bazi araçlar vardir bir e-ticaret web sitesi olusturmak için karar verdik.

E-ticaret araçlari türleri

E-ticaret web sitesi istediginiz kadar basit veya karmasik olabilir. Ancak müsterilerin erisim ve kolayca sitenizde gezinmek ve ihtiyaç duyduklari bilgileri ya da satin almak istediginiz ürünleri bulmak böylece web basit tutmak önemlidir. Ilk yapmaniz gereken sudur:

* Ürün veya hizmet satmak için bir alisveris sepeti yazilimi seçin
* O zaman uyumlu bir ödeme ag geçidi seçmeniz gerekir
* Ve son olarak iyi ödeme ag geçidi için uygundur bir tüccar hesabi seçmeniz gerekir

Bir kez daha sonra sitenizin çok daha çekici hale getirmek için çesitli e-ticaret araçlari kullanabilirsiniz yukarida yapmis. E-ticaret araçlari bazi farkli türleri sunlardir:

PayPal veya 1Shopping sepeti gibi * Alisveris Sepeti yazilimlari
Tedarikçilerine basvurma hakkinda bilgi yaklasik 2 milyon markasi ürünleri içerir Birak Gemi Kaynak Directory gibi * Veri dizinleri.
Bu düzen, açilan nakliye, döner, siparis iptalleri, bölünmüs siparis, vb doldurma inceliklerini ele StoneEdge Order Müdürü olarak * Siparis Yöneticileri
Örnegin ziyaretçi ve müsterilerine e-posta toplamak ve depolamak ApplyLeads yani sira derlemek demografik bilgileri * E-posta Yöneticileri, raporlar çalistirmak ve hedeflenen e-posta gönderebilirsiniz.
Bu form ve e-posta yoluyla da ziyaretçi geribildirim ama siralama toplamak sadece ApplyContact olarak * Geribildirim Formu alinan ve elde mesajlari göz atin.
* Para birimi böyle bir is para çesitli ödeme kabul izin uluslararasi bir ödeme isleme sistemi WorldPay olarak dönüstürücüler.