e-ticaret web sitesi tasarimi – canli sohbet online magaza satis büyümesi bir varliktir

E-ticaret gelisiminde ilk adim web sitesine trafik yönlendirme oldugunu. Ancak, bir e-ticaret web sitesinin basarisi müsterilerinin ilgisini çektigini, ve bir satis içine ilgi dönüstürebilirsiniz ne kadar etkili baglidir. Bu, web sitesi tasarimi içine canli sohbet gibi özel tasarim ögeleri içeren elde edilebilir.

Canli sohbet perakende magazalarda satis personelinin çevrimiçi esdegerdir. Müsteriler ürünleri ile rahat tarama hissetmek ister. Satis personeli gereksiz dikkat onlari kalabalik hissetmenize neden olabilir. Satis personeli ayrilmamak ama yaklasim müsterilerin sadece onlar yardima ihtiyacim var. Canli sohbet ile ayni çalisir. Bu her zaman var, ama onlar ve benzeri ürünler hakkinda daha fazla bilgi, bu tür sorulara cevap alma gibi, yardima ihtiyaci sadece müsterilerin özelligi yararlanabilirler.

Canli sohbet sik sik e-ticaret alisveris ile popüler

Bu özellik, düzenli olarak çevrimiçi alisveris yapmak olmayanlar daha sik internet alisveris arasinda çok daha popüler. Çalismalar kullanan insanlarin% 40’in üzerinde canli haftada en az bir kez çevrimiçi alisveris yapmak sohbet oldugunu göstermektedir. E-ticaret çikislarindan bu satin haftada birkaç kez iyi bir çok. Bu muhtemelen bu özelligi kullanan kisiler aktif gelismis web teknolojisi ve internet alisveris rahat olanlar oldugu anlamina olabilir. Ayrica canli sohbet bir satin alma sonuçlandirmak için müsteri almak için gerekli itme sagladigi anlamina gelebilir. Her iki sekilde de, sohbet kesinlikle e-ticaret web sitesi tasarimi dikkate deger bir özelliktir.

Canli chat tatil is artirabilir

Tatil sezonu isletmeler için kazançli bir zamandir. Tatil sezonunda perakende magazalarda görülen satis hacmi yillik kar belirgin bir fark yaratabilir. Canli sohbet çogunlukla tatil alisveris kalabaligin büyük bir kismini olusturan sik internet alisveris tarafindan kullanilir. E-ticaret sitesi bu özelligi içeren tatil sezonunda isinizin alt satirinda artirabilir.

Canli sohbet rutin sorular için en iyisidir

Canli sohbet Popülerlik rahat müsterileri is ile iletisim özelligi ve amaci ile hissediyorum baglidir. Müsteriler hassas bilgilerin paylasimi dahil durumlari görüsmek üzere telefonu kullanirken daha rahat, bir sorun pahali bir ürün ya da çözünürlük satin.

Canli sohbet genellikle rutin sorular için müsterilerimiz tarafindan tercih edilmektedir. Bu, bir siparisin durumunu kontrol ayrintilari talep ve ucuz satin alma ile ilgili sorular yer almaktadir. Gereksinimi basit ise, müsteriler bir telefon almak için ihtiyaç hissetmiyorum.

Arastirmalar açikça sohbet müsteri deneyimi ve dönüsüm oranlarini artiran bir arzu web sitesi tasarim elemanidir canli oldugunu göstermektedir. E-ticaret satis personeli ile sohbet Canli bir satin alma bir tereddüt müsteri ikna edebilirsiniz. Bu özelligi kullanmak insanlarin iyi bir yüzdesi düzenli internet alisveris ve bu müsteri kesimine yetistirmek için iyi bir stratejidir. Canli sohbet sik internet alisveris tercihleri ??listesinde yüksektir, ve e-ticaret web sitesi tasarimi bir parçasi olmalidir.