Internet is – kolay para veya sert darbelere

Esim ve ben WWW içine var. E-ticaret dünyasinda, biz kolay para ve is bir otomatik pilot tipi vizyonlari vardi. Sen kendini çalisir ve para sadece Oh evet, düsük baslangiç ??maliyeti, az zaman ve düsük baglilik içeri rulo tür biliyorum. Sadece reklam ve internet reklamlari okuyun.
Internet arkadasiniz olabilir veya bir korkmus köpek gibi isirabilir. , Arastirma, bir internet is baslamayi deneyin. Bu dünyadaki her kolay para yöntemi bulacaksiniz. Burada dikkat etmeniz gereken seylerin bir listesini ve bunlari sadece yüzey. Bu para çukura düsmeden önce, sizi korkutmak için ama gerçekte sizi bilgilendirmek için verilmemistir. Aldiginiz önce vermek ve bazen agri ögrenmek zorunda Sadece hatirliyorum.

Web siteleri ihtiyaçlar veya temel:
Ana / Sunucu – tüm dosyalari ve görüntüleri saklamak için. E-posta ve diger Perks. 8 $ için $ 12 aylik
Etki alani satin – www. Sitem. com 8 $ $???
Tüccar / Kredi Karti hizmet-Kredi Karti isleme. Bu düsük bir fiyattir. $ 25Month 15 $ servis ücreti ve islem basina 30 sent ve satis 2.5%. (Ouch!)
Paypal – Sen ödeme seçenegi için Paypal kullanabilirsiniz. Ücretsiz. Ben bunu kullanmiyorum. Hiçbir sey ücretsizdir.
Hazir bir magaza kiralama – Artik sitesini barindirmasi ve sizin için bir vitrin saglayacak bir firma ile gidebilirsiniz. Hatta satmak için ürünler verecektir. Bunlar genellikle veritabani türü ve hiçbir SEO saglar. Diger bir deyisle, sitenizden satin sadece insanlarin arkadaslariniz ve aile. Kimse Internet çölde sitenizde bulabilirsiniz. Bu sayfa 200 (sansli eger) konum. Onlar 40 $ 200 $ ay çalistirin.

Bir toptanci bulmak? Sorun degil, herkes bir toptanci. Ne satmak istiyorsun? Deri, Ev Dekor, Biçaklar ve Kiliçlar, Koleksiyon ya da belki Mutfak Tencere?
Gerçek toptancilar nerede? Olanlar onlar satin. Orada çok dolandiricilik ve satilik aldatmaca araç vardir. Simdi onlardan siparis deneyin. Geç? Geri Sirali? Ambalaj? gemi maliyetleri damla? Nakliye ve Maliyetleri Isleme? Gemi veya Envanter Birak? Vergi???

Sitenizi olusturmak – iyi görünüyorsun ama HTML unutun programlamak için nasil bilmiyorsaniz orada birçok sablon vardir. Muhtemelen biz HTML bilmek zorunda kalmadan HTML web siteleri olusturabilirsiniz bize mankenleri gösteren bir kitap ya da yazilim satin alacak. Dista iyi görünüyor, ama içeride onlar kiyameti. Nasil zaman bulmak ve bu “yari zamanli is” en son yetismek için gidiyorsun? Arama Motoru robotlar diger seyler arasinda kötü programlama sevmiyorum.

Bilgi toplayin – Simdi bir toptanci oldugunu, tüm fiyat ve görüntüleri indirmek. Tüm ürün bilgileri (CSV ya da ayrilmis biçimde onlari degistirin. Ya da bir zaman … Ahhh bu birini yapin gerekebilir yüklemek için elektronik tablolar olusturun!
Görüntüleri Fix – web sayfalariniza uygun çözünürlük, boyut, vb ayarlayin. Bunu yapmak için dogru yazilimi alin … Bu, çalisma ve maliyet gün kaydeder. Ben fiyatlari degisiklik veya madde kesildiginde önce bu halletmek umuyoruz. Birden fazla toptanci varsa, birden fazla vergi ve damla gemi sarj oldugunu unutmayin. Ayrica farkli bilgiler ve görüntüleri var. Baska biçimlerde olabilir.
Esim ve ben bir Internet Alisveris Merkezi çok cool olacagini düsündüm. Biz Ah, oglum farkli magaza olabilir … Bu adi MallAboutTown.com geldi nerede. Oh evet. Simdi bir logo ve bir tema ve dogru renkleri olmasi ve, ve, ve.
Bu tür bir ev insa gibi.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) – Sen bastan bu düsünüyordum olmalidir. , Link satin, makaleler ve dizinleri ve diger web sitelerine baglanti göndermek okumak, okumak, okumak ve dogruyu söylüyor kim oldugunu belirlemek, içerik satin, arama motoru gönderimleri satin PPC (Tiklama Basina Ödeme) reklam, satin.
Tüm duman temizler sonra, delik birkaç dolar olacak. O ilk satis geldiginde tek bir delik almak oldugunu golfçü gibi hissedeceksiniz. Sonra, ona geri her zamankinden daha zor demektir. Bu bir bagimlilik var. Ben bir istismar iliski birakmayacak es olarak tarif edilebilir sanirim. Herhangi bir is gibi, Internet is kisa vadeli bir taahhüt degildir. Ben çok sey bu yolculuga almak ne yönde bagli oldugu için disari çikmak zorunda kaldi çok sey var. Gerçek olamayacak kadar iyi ise Good Luck, unutmayin …..

Önerimiz kisisel basarili e-ticaret sitesi faaliyet birisi, (degil e-bay üzerinde) konusmak ve gerçekleri elde etmektir. Bu E-bay popüler kilan budur. Ama E-bay zor olabilir.
iyi sanslar,

marc ve kemella Allyn