mega perakendeciler tarafindan öldürüldükten küçük bir e-ticaret is kurtarmak için nasil

telif hakki 2006 Brad beiermann Doktora

Böyle bir DVD oynatici veya VCR gibi bir elektronik ürün satin son zamani hatirliyor musunuz? Nerede satin almak için gitti? En çok tüketiciler gibi iseniz, mümkün olan en iyi fiyat istedi. Ayrica kalite ile es anlamlidir taninan bir üreticinin adi ile bir öge satin alarak bilinçli marka olabilir. En tüketicilerin gibi, muhtemelen bunu elde etmek için sonsuza kadar beklemek istemiyordu.

Ayrica kalite ile es anlamlidir taninan bir üreticinin adi ile bir öge satin alarak bilinçli marka olabilir. En tüketicilerin gibi, muhtemelen bunu elde etmek için sonsuza kadar beklemek istemiyordu. Arabada zipladi ve yerel mega perakendeci yöneldi ve madde satin almis olabilir.

Herkes büyük bir seviyor. Kalitesi ile iyi bir marka. Düsük fiyat … ve su anda ev almak için yetenegi! Bu sizin gibi ses ya da tanidiginiz en az birinin mu? Güven tüketiciler olarak bizim için önemlidir. Biz hiç kimse bir soygun yolculuk için bizi alir emin olmak istiyorum. Biz utanç önlemek ve yüksek bir fiyat için önemsiz bir parça satin aptal müsteri gibi görünmüyor istiyorum. Sonuç olarak, biz bazi satin alma aliskanliklari kendimizi klimali var. Bu aliskanliklardan biri iyi bilinen ve güvenilen bir isim marka için alisveris. Sonuç olarak, birçok millet bu genellikle tasidiklari için gereken ürünün türleri duygu kendi online e-ticaret satis sitelerine baslar. Onlar iyi biliyorum markalar dogal olarak kendi ürün teklifleri için tüketici güven bazi (ve satis) getirebilir düsünüyorum. Bu bir ölçüde dogru olsa da, bu her zaman saglikli marjlari ile istikrarli bir online is yol açmaz. Böylece, online perakende “markasi efsane” kurbani olmustur.

markasi efsane açikladi

Markasi efsane nedir? Biz zaten bunu açiklamak için basladi, ama burada markasi efsane kisa bir açiklamasi – kendi için bir temel ürün sunan gibi büyük markasi ürün satmak gerekir inanmak neden olmustur start-up sayisiz online perakende isletmeler vardir perakende web sitesi. Sonuçta, en tüketicilerin büyük marka adlari (örnegin Kodak, Adidas, Sony … vb) asina ve en sevdikleri markasi ürünleri güven ve takip etmek büyüdü. Aslinda dünyanin en büyük ve en basarili perakende isletmelerin bazi büyük markalar satmak. Yani, düsünme popüler yolu o büyük markasi ürünleri yeni bir online is satmak gereken seyler göstermektedir. Neden? Yine, büyük markasi ürünleri, iyi, bilinen güvenilir ve kaliteli bir isim tasiyan popülerdir. Ne yazik ki, bu genellikle çok sayida küçük online isletmeler için bir kaybetme savas sonuçlandi. Nasil? Birkaç kelime … yogun rekabet, acimasiz fiyat savaslari ve asiri piyasa doygunlugu. Bu isletmeler temelde onlari vurmak bilmeden emtia isine girdi! Birçogu is artik. Bu durumu önlemek için … Kesinlikle istiyorum!

açiklamasi felç basin

Bilmeniz gereken büyük markasi ürünler hakkinda baska bir sinirlayici faktör vardir. Bir is serbest basin yetenegi büyük ölçüde büyük markasi ürünleri ile sinirlidir. Bu dogru. Kendi online magaza bir parçasi olarak son büyük markasi kameralar satan küçük bir start-up online is planlari varsayalim. Onlar dünyaya yeni ürün sunan tanitimi gibi, ve online is hakkinda kelime olacakti. Bir basin açiklamasi para bir grup harcamadan Bunu yapmanin harika bir yoldur. Ancak, hizli bir sekilde basin açiklamasi yayinlamak için hiçbir editör istekli bulabilirsiniz. Ret nedenleri bir çift olabilir:

1) kamera üreticisi diger partiler tarafindan kendi lisansli adinin basin bültenleri izin, ya da eger bir sürüm izin vermeyebilir

2) ürün zaten basin diger sirketler tarafindan birçok kez serbest birakildi. Sonuç olarak, ürünün basin açiklamasi haber layik artik.

Akilli online is sahibi olmak, bu durumlardan kaçinmak istersiniz? … Eger öyleyse, en dogru yürüyerek baslamak için nasil bakalim.

nasil i markasi efsane önleyebilirsiniz?

Internet perakende dünyasinda geleneksel tugla ve harç perakende karsi perakende meydan çok daha farkli bir düzeyde sunuyor. Müsteriler fare sadece birkaç tiklama ile oldukça kendi arabada magazadan magazaya sürüs daha internette karsilastirmali alisveris yapabilirsiniz. Yani, birkaç saniye içinde bu demektir onlar daha ucuz bir fiyata benzer ürünleri arayan bir rakip perakende yerinde olabilir. Internet perakendeci olarak, bu senaryolara bazi bagisiklik veren bir is istiyorum.

Neyse ki, sitenizde tüketicilerin tutmak için kullanilabilecek birçok teknik ve en iyi uygulamalari vardir. Bu en iyi uygulamalardan biri bir nis is yaratma içerir. Bu pazar özgü seyler yaparak bir nis is avantajlar elde edebilirsiniz. “Sadece burada bulabilirsiniz” avantaji ile online bir is olmasi, rekabet için bazi bagisiklik verir. Mega perakendeciler bulmak büyük marka satan ihtiyaciniz olan is teklik size saglamaz. Kendi ürün olusturarak yapabilirsiniz. Ancak, herkes bu yola gitmek istiyor. Bunun yerine, baska bir seçenek pazar doymus degil benzersiz bir ürün sunan bir toptan damla gönderen bulmak olacaktir. Nereye sadece tüm mega perakendeciler bulunmayan essiz bir ürün toptan damla gönderen bulabilirim? Hienote Birak Gemi Listesi Dizin harika bir baslangiç ??yeridir. Hienote Inc, bizim odak tek bir öge miktarlarda sevk damla olabilir benzersiz ürünleri ile toptancilar bulmak olmustur. Biz arastirma personeli tarafindan bulunan damla nakliyatçilar bir online listesi sunuyoruz. Her hafta yeni bir tane ekleyin olarak dizinde damla nakliyatçilar her zaman degisiyor. Eger online is için bir yer edinmeyi yardimci olabilir ürünleri aninda erisim elde edebilirsiniz. Nis pazarlama, isinizi benzersiz kilan özellikleri odaklanmak. Ayni sekilde, biz, essiz siradisi ve taze ürün teklifleri ile damla nakliyatçilar bir dizin olusturma konusunda benzer bir odak yer var.

Emtia büyük marka isimleri kaçinarak, istediginiz kadar çok ürün basin bültenleri gibi yapmak için bir konumda olabilir. Bu, sitenize daha fazla odakli alicilar için ve daha fazla satisa yol olabilir saglayacaktir. Ürünler için ücretsiz tanitim alma herhangi bir para pesin harcamadan gerekli reklam almak için en önemli yollarindan biridir. Markasi ögeleri ile sadece bunu yapamaz, hangi ciddi pazarlama çabalari felç. Birçok online is uzmanlari emtia büyük markasi ürünler vs nis tabanli ürünler satan tavsiye var nedeni budur.