online kredi karti islem – güvenli ve esnek ödeme.

Kredi karti – Günümüzde biz bir aksam eglence, ya da sadece sadece bizim son derece degerli arkadasi olmadan yerel paket asagi pop için yola bir alisveris gezisi, devam edecegini son derece akil almaz görünüyor.

Öte yandan, bu az 40 yil önce kredi kartlari ve banka kartlari hem de kullanimi da temsil geldiniz zaman sadece nispeten kisa bir süre içinde çok daha istisna degil norm daha ve henüz oldugunu hayal etmek zor görünüyor Dünyada ödeme yönteminin en sik görülen tipidir.

Bugün, online kredi ve banka karti islem büyük bir is oldugunu ve yapmak ödemeleri basarili ve güvenli bir sekilde yapilmaktadir saglamada son derece önemli bir rol oynar. Mal ve hizmet bir dizi için bir günlük olarak yürütülen bu tür islemlerin milyonlarca ile, gerçekten biz hiç o küçük esnek arkadas olmadan hayatta basardi nasil hayal etmek zor.

Onlarin online ödeme tatil ve sigorta ödemeleri için yiyecek ve kitaplardan ögeleri bir dizi, elde etmek için yapmak gibi bir kredi veya banka karti kullanarak binlerce insan için neredeyse ikinci doga haline gelmistir. Bizim cüzdan ve cüzdan yasayan esnek arkadas, kesinlikle son yillarda kendi esneklik ve simdi dünyada ödeme en popüler ve uygun bir yöntem haline gelmistir süphe yoktur.

Ancak, ne bu popüler ödeme yöntemi güvenli ve güvenilir olabilir emin olabilirsiniz? Elinizdeki parayi görebilirsiniz gibi tüm sonra, bu degil. Nasil biz bu tüccar, ya da sirkete saglayan bilgi ve bilgi, sadece bu özel islem için kullanilacak biliyor musunuz? Iyi bir sey için, online kredi karti islem state-of-the-art teknoloji kullanir ve de dahil olmak üzere koruma özellikleri bir dizi içerir:

Güvenli 3D: Bu hizmet, kart sahibinin o / o hak kart sahibi oldugunu dogrulamak için, kisisel bir sifre veya çevrimiçi satin alma PIN numarasini vermeniz gerekir.

Adres Dogrulama Servisi (AVS): AVS banka veren kendi karti ile düzenlenen bilgileri bir müsterinin posta kodu ve açiklama adresin sayisal kisminin dogrulama saglar. Bu bilgiler sayesinde kart sahibinin geçerliligini dogrulamak mümkün olacaktir.

Kart Güvenlik Kodu (CSC): CSC imza seridinde kartin arkasinda yazili olan üç veya dört haneli bir sayidir. Bu güvenlik numarasi kartin satis su anda aslinda mevcut oldugunu garanti eder.

Çok tüccar ve sirketler için, kredi ve banka karti kullaniminda artis yeni satis kanallarinin önemli sayida açti, ve internet üzerinden çevrimiçi karti ödemeleri ile degil, müsteri tabanini artirmak için olaganüstü bir firsat sagladi, ayni zamanda araciligiyla etti telefon ve hatta Mail Order tarafindan. Herhangi bir is bu kredi ve banka karti ödemeleri kabul etmek anlamina gelir yoktu çünkü, bu kapsamli yeni müsteri tabani üzerine atlamak zorunda kaldi Aslinda, neredeyse, günümüzde suç görünebilir.

E-Ticaret dünyasinda önemli gelismeler yapmak zorunda neden biz sadece online kredi ve banka karti islemlerinin hacminde önemli bir artis ile basa çikmak için, bu nedenle görebilirsiniz. Onlari hizli kabul edebilmek için Ancak, ayni zamanda sirayla, bu talep bu güvenli ödeme çözüm platformlari ve hizmetleri ile is saglamak amaciyla, ödemeler teknolojinin gelisimi daha hizli bir oranda ilerlemek zorunda oldugu ileri sürülebilir ve online ödeme güvenli.

Tüccar yerde güvenli bir platform ve sahtekarlik önleme yazilim paketi olmasi için is ne olursa olsun, bu önemlidir. Bu sadece islem korumaz, ayni zamanda saglayacak yapti ve gerçek zamanli olarak kabul edilmesi online ödeme, tüccar hemen tüm islemleri takip etmek saglayan iken.

Böyle bir sistemin kurulumu da tüccar zihin ve ihtiyaç duyduklari güven huzur verecek, ve 24 saat kullanilabilir hizli ve güvenli ödeme, kabul ve isleme hizmeti, haftanin yedi günü, müsterilerine sunmak için izin verir yilin her günü. Ben bunu çok daha esnek daha almaz söyleyebiliriz sanirim!

E-Clear (UK) PLC, sadece güvenli ve güvenilir kredi ve banka karti ödeme hizmetleri sunmaktadir degil, ayni zamanda basarili bir büyüme ve gelisme saglamak ve korumak için, isletmelerin ihtiyaç duyduklari teknoloji vermek risk yönetimi çözümleri sunmaktadir.