online satis binlerce içine birkaç kurus açmak için nasil

Insanlar bana çevrimiçi ürünleri satan binlerce dolar içine birkaç kurus döndü nasil her zaman istedi. Ben her zaman onlara cevap “özgür ya da ucuz web sitelerine mal satan denediniz mi?” Çogu insan eBay gibi sitelerde kullanilan ve fikrimi darbeler olan ile yanit verir.

Tamam herkes dinlesin! EBay kullanarak alternatifler ARE. Neden ek resim gönderme için saçma ücretleri ödemek ve hakli senin ne çikarildi yüzdeleri var isteyeyim? Çok kolay bir çözüm gibi sellbits.com gibi web siteleri kullanmaktir. Bunlar temelde kullanmakta serbesttirler ve ne satis yüzdesi almak asla!

Ben çok iyi benzer siteler ama Sellbits kullanan ürünlerin binlerce sattik! Ürününüzü Satis onlarla kolay olmamisti. Sadece birkaç basit tiklamayla ve sayginlik, bitirdiniz. Sunduklari birçok özelliklerinden biri satici ile pazarlik olabilir. Eger 200 $ için elektronik PDA çevrimiçi gönderirseniz Anlami, Alicilar bir teklif gönderebilirsiniz ve satici olarak ya kabul ya da reddedebilirsiniz. Bu tamamen size kalmis. Sellbits kullanmanin bir diger yarari, ücretsiz promosyon kodlari her zaman vermek olmasidir. Sadece kendi web sitesi için kayit veya MySpace ya da Facebook bir arkadas olarak ekleyin ve muhtemelen bir listeleme ücreti ödemek zorunda kalmayacaksiniz. O anlasma yenemezsin! Diyorlar bu yüzden, “Satmak için Basit Yolu.” Gerçekten basit!

Bunu yapmak için istediginiz gibi çevrimiçi ürünler satan binlerce yapmak kadar basit ya da zor olabilir. Artik istediginiz ve satis için onlari gönderdiginiz evinizin etrafinda ürünlerini bulun. Sen bir sey degmez oldugunu düsünebilir, ancak diger insanlarin ne düsündügünü sürpriz olurdu. Eski demisler gibi geliyor, “Bir adamin önemsiz baska bir adamin hazinedir.” Tam olarak dogru bu!

Biri onlara çamur kendi 4 tekerlekli sürme için kullanmak istedim çünkü bir kez çevrimiçi ayakkabi eski bir çift satti. Ben sadece disari atmak için gidiyordu Peki, ben online yayinlanan ve 10 $ yapmak kadar sona erdi. Bu ilk basta çok gibi görünmeyebilir, ancak bu küçük ögeler gerçek hizli ekleyebilirsiniz. Düsünmek asla size degil herhangi bir iyi oldugunu, istemiyorum ya da artik kullanamazsiniz çünkü.

Garaj satis bir göz atin. Insanlar onlari her zaman var ve çok az için iyi seyler satmak. Sadece istenmeyen seyler toplamak için zaman ayirin varsa, çevrimiçi olarak satan bir servet yapmak olabilir!

Bunun için benim sözüme gerek yok. Sadece bir sey yayinlayarak Deneyin ve sadece hiç bir birkaç kurus ya da hiçbir sey harcayarak para kazanmak için olabilir ne kadar kolay kendiniz görün. Kaybedecek bir sey ve para var!