sosyal ag komut dosyasi – Kazanan bir sosyal medya kampanyasi için çözümler

2009 yili bir sona yaklasirken, onlarin pazarlama kampanyalari yeniden modellenmis ve internetin gücünü disinda genis faydalari çekti sirketler bir sürü için oldukça hareketli bir yil oldugunu söylemeliyim. Internet pazarlama 2009 ve ‘sosyal ag’ kampanyalari etkili dünya genelinde kendi ürün / hizmetlerini pazara basarili bir strateji olarak birçok kurulus tarafindan kabul edilen yil boyunca ‘terim’ oldu.

Peki, nasil kuruluslarin sosyal ag siteleri gibi sosyal medya kampanyalari yarar mi? Insanlar onlarin arkadaslari etkilenmis olsun gerçegi yeni degil. Böyle bir ürün / hizmet hakkinda iyi bir kelime arkadas yakin bir örme ag içinde hiçbir zaman yayilir bu ag gücüdür. Bu nedenle halk denir olarak kelime-için-kelime veya viral reklam online pazarlama kampanyalarinin en özellikle sosyal ag siteleri etrafinda bunun üzerine basari formülü haline gelmistir. Bir sosyal ag komut dosyasi etkin bir sosyal pazarlama kampanyasi yapilandirilabilir hangi temelidir. Sosyal ag komut bu nedenle belirli bir hedef kitleye girmeleri isteyen kuruluslar için önemli bir özelliktir.

Bir sosyal ag komut dosyasi herhangi bir organizasyon için etkili ve özel sosyal ag kampanya için bir vakif ve bir size pazar payi genisletmek ve rekabet almak istiyorsaniz cephanelik içinde olmalidir. Sen de bu Facebook.com, myspace.com, twitter.com, vb gibi Drupal, Joomla, vBulletin, vb gibi açik kaynak platformu dogru egilimleri çok popüler olan sosyal ag siteleri etrafinda sosyal pazarlama kampanyalari olusturabilirsiniz Ayrica sosyal medya yöneticileri arasinda popüler bir seçenek haline gelmistir. Bu Drupal (pazar lideri) gibi açik kaynak platformlar bir sosyal ag kampanya gelistirmek tema odakli, kullanimi kolay özellestirilebilir ve genisletilebilir sosyal ag komut yüksek derecede saglamak.

Ne olursa olsun nihai seçim Yani, kazanan bir sosyal ag kampanya sahip olmak için akillica bir seçim için yapar iyi bir sosyal ag komut dosyasi için yatirim, bu Drupal ya da baska bir platform.