toptan elektronik gelecek trendleri

Toshiba, 2008 yilinin Mart ayinda HD DVD oynaticilar üretimi durdurmak duyurdu olarak tüketici elektronigi, Subat ayinda bir bomba beyan karsi karsiya. Etkili Sony’nin Blu Ray oynatici için ikinci nesil DVD savasta zafer teslim, oyuncular ve diskler hem fiyatlari hem de sirketin hisse senedi fiyatlari gibi biraz bobbled. Toptan elektronik perakendeciler için basgösteren sorun bu nasil yavas yavas ve mal sektörü etkileyecek mi? Önümüzdeki yil, büyük ölçekli tasfiye, DVD oynatici satis ve diskler tüketici tutum degisiklikleri ve ortalama Amerikalilar için ev sinema yüksek beklentileri için HD DVD ürünleri açmak için ikinci nesil DVD anlasmazlik çözümü bekliyoruz.

HD DVD aksi tüketicilere sallanmaya Microsoft’un en iyi çabalarina ragmen ölmüs olacak. Çok fazla büyük film stüdyolari Blu-Ray ile münhasir dagitim anlasmalari imzalamistir ve HD DVD oynatici satislari bu gerçegi geçersiz kilma, müsteri talebi önlemek için Blu-Ray oynaticilar gerisinde kalmistir. Sirketler herhangi almak destek alabileceksiniz degil, ancak HD DVD disklerin onlarin simdi stok kaldirmak isteyen olacaktir. HD DVD diskler ilk nesil DVD’ler daha satis fiyati sadece biraz daha yüksek olmasi nedeniyle, toptan seviyede onlar ayni veya daha düsük fiyat etiketleri olacaktir. Yeterince büyük bir azinlik nüfusunun Blu-Ray karsi mücadele vermek için bu isteksiz gelisir bile artik bir kaç yil sürecek ve HD DVD ürünleri toptan firsat bekliyoruz.

DVD oynaticilar son olarak ev elektronigi sosyal merdiveni asagi tasimak için gidiyoruz. Kitle perakende fiyatlari DVD oynaticilar iyi bile düsük gelirli ailelerin bütçe içinde zaten vardi üretti. DVD oynaticilar çiktigi zaman nerede hala isleyen VCR tüm oyuncularin gitti? Çocuk yatak odasi ve aileler DVD izleme bir sonraki nesil için yer açmak olarak kalan DVD oynaticilar da yeni evler bulacaksiniz oyun odasi içine. Yukaridaki üst orta sinif çocuk ve oldukça uzun bir süre DVD oynaticilar sahibi var, ama önümüzdeki birkaç yil içinde düsük gelirli ailelerin daha fazla çocuk ellerindeki kisisel DVD oynaticilar olacaktir. Simdi çocuk filmlerinin VHS kasetleri parçalara ayirmak için çok ilginç garip bir dikdörtgen bloklar gibi atmak olacaktir.

Daha fazla sayida aile Blu-Ray oynaticilar, hatta toptan HD DVD oynaticilar satin olarak, diger yükseltmeleri de ev elektronigi dizi ilavesi ile gelecek. Bir sey ama bir yüksek çözünürlüklü TV, yüksek çözünürlüklü görüntü iyi nedir? Neden bulanik tek kanalli TV hoparlörlerinden kristal netliginde ses ne olabilir dinlemek? Toptan televizyon çözümleri ve tasfiye hoparlör sistemleri için arayan müsteriler bir artis bekliyoruz. Toptan HD kablo baglantilari ve Monster kablo hoparlör kablolari kisa sürede ihtiyaçlar, degil lüks olarak görülecektir. XBOX ve Playstation gibi yeni toptan video oyun sistemi markalar da artik yüksek çözünürlüklü görüntü ve çoklu kanalli surround ses yükseltme ailelere artik arzu edilir.

Teknoloji çok hizli degistirmek gibi görünüyor, onu tutmak zor olabilir. Iyi haber yükseltmeleri bir elektronik iyi ile ülkenin dikkat süresi hemen harcanan oldugu gibi gelmesi görünmektedir. Toptan elektronik gelecek trendleri kabul ederek toptan perakendeciler için bilgi hayati parçalari saglar. Egilimler sicak hale gelmeden önce, toptan perakende stok ve kapanan elektronik ürünlerin sürekli temini için düzenlemek gerekir. Is toptan perakende is istekli tüketicilere satis için hazir mal ev elektronik palet ve kamyonlar dolusu olacak. Depolama alani, raf alani ve teslim süresi çerçeveleri is için tüm gönderme is toptan stok bir müsteri hiç magazada indirimli elektronik ürün görmeden aylar için satin alma kararlarini hazirlik. Son olarak, elektronik stok satin alma ayarlamalar kar önemli izolatörler olan gelecek egilimleri yansitmak için simdi yapti. Tüketici arzulari vardiya gelecek, ve bunu yaptiklarinda da toptan elektronik envanter hazir ve bekliyor olacak.