wp e-ticaret ile e-ticaret için wordpress kullanarak

WordPress kullanimi ve bakimi kolay, güçlü ve çok popüler blog yazisidir. Iyi kodlanmistir esneklik içerik yönetimi, sosyal ag, dizin ve portal siteleri de dahil olmak üzere blog ötesinde birçok kullanim saglar. Hiç olsa bir e-ticaret sitesi olarak WordPress kullanarak düsündün mü?

WP e-Ticaret size tam özellikli e-ticaret sitesi bir yumusak huylu blog WordPress dönüstürebilirsiniz plug-in kullanma. Özellikler birden fazla sevkiyat ve ödeme yöntemleri, vergi alanlari yönetimi, nakliye tahminleri ve ürün özellikleri içerir. Desteklenen ödeme seçenekleri Google Checkout, Paypal ve Authorize.net içerir. WP e-Ticaret da müsteri ve artar dönüsüm orani için ödeme islemi düzeltir güzel bir sayfa çikis sistemi kullanir.

WordPress ile varligini en güçlü içerik yönetim sistemlerinden biri tüm avantajlarindan yararlanabilirsiniz e-ticaret sitesinin temel olarak. Bu güncelleme özelligi var ve çok akilli yönetim paneli kolayca e-ticaret sitesi özellestirmek için eklentiler ve temalar ekleme yetenegi verir.

Tema içinde yan çubugu veya diger alanlara widget ekleyin. Trafik ve gelen baglantilar çekmek yardimci olmak için e-ticaret sitesi için sosyal ag özellikleri, kullanici profilleri ve hatta forum ve ilanlar ekleyin. Çogu hosting saglayicilari kolayca bir veya iki tiklama ile WordPress yüklemenize olanak saglar. Oradan, WordPress yönetim panelinde arama özellikleri sayesinde kolayca en eklentileri ve temalari ekleme yetenegi verir.

WP e-Ticaret internet magaza ön için verdigi bir diger yarari basitligi. Birçok e-ticaret komut tipik Internet magazasi ön için üst ve hantal üzerinde olabilir. Genellikle çok fazla özellestirme ve pratik yapilandirma gerektirir. WordPress ve WP e-Ticaret ile yapilandirma ileriye oldukça düz ve özellestirme saglam bir WordPress tema sistemi araciligiyla kolaydir.

Düsündügünüz oldum biraz e-ticaret projesi var mi? Web hosting almak ve WordPress denemek. Olaganüstü bir blog platformu çok büyük bir e-ticaret platformu olabilir bulabilirsiniz!