i küçük bir sirket oldugumda ben bir SSL sertifikasi gerekir

Tüm hiziyla ve küresel bankacilik krizi durgunluk ile mali durumu oldukça kasvetli ve tüm perakendeciler bir sekilde aci, ancak küçük sirketler artik olarak kalmak için kendi fiyatlarini düsürmek vardir büyük is ile dogrudan rekabet oldugunu kesfediyorlar onlar gibi rekabetçi. Bu kamu tamamen dürüst ise onlar sadece olmadan yasayabilecegi elektrikli veya ev esyalari için de geçerlidir ve keyfi için veya satin almak için tercih edebilirsiniz!

Büyük firmalar zaten iyi bilinen bir marka ya da bir üne sahip ve kimse perakendeci bazi iman olmadan ödeyecek olarak gerçekten aci perakende alanlari genellikle küçük isletmelerdir. Bu insanlar ve para ile dikkat ederek pek çok insan gerçekten islerini ne kadar güvenli bilmeden ile sadece mantikli yoksa harcama önlemek neden görmek açiktir.

On-line dünyanin hemen ayni egilimlerin görmektir ama onlar paralarini için daha fazla aliyorsaniz gibi hissediyorum olarak halka uzun olarak ödeyecek. Küçük firmalar daha sonra web sitelerinin tüm hosting ve aslinda satis geri alamayabilirsiniz sitenizin maliyetleri para güvenlik nedeniyle gerçekten yanlisi ve con en göz önünde bulundurmaniz gerekir. Web sitenizin arama motorlari ama bu her ne pahasina yoluyla bulunabilir yardimci olabilir bir SEO sirketi kullanma.

Sadece bir web sitesi olan küçük bir sirket için hat satis garantisi ama zaten bir web sitesi varsa o zaman inanilmaz derecede önemlidir kimlik hirsizligi çaginda kullanici dostu ve güvenlik emin yapmaz.

Web sitesi gelistirme parçasi güvenlik kapsamali ve sadece ödemek için baska bir öge ama genel görünür bir güvenlikten sitelerden satin çünkü çok önemlidir sanki hissediyorum ragmen.

SSL Secure Socket Layer belgesi almak gibi banka bilgileri güvenli hassas bilgileri korumak için sifreleyerek kisisel verilerin güvenli transferi saglayacaktir.

Müsteri kisisel veya banka bilgileri ne kadar güvenli kaniti görmek için seviyor çok SSL, çevrimiçi dolandiricilik özellikle Phishing, veri durdurma ve satis veya alisveris dolandiricilik korur. Ödemek için ararken bir web sitesinde güvenli bir bilgi isareti görünce onlar yüksek güvenlik düzeyine sahip ve çogu insan bir on-line küçük sitesinden satin tekrar düsünecek büyük saklamak için kullanilacaktir çünkü bu sitede satin almak için bir tüketici cesaret verir Bir Paypal bagli bir site daha güvenlik ve Verisign, RapidSSL veya Thawte deneyimi yasatan daha iyi güvenlik görme ile, bu web sitesi kendisi farkinda ve bütünlügünü ekler hangi tüm detaylar sifreleme oldugunu alici farkinda yapar.

Daha küçük bir isletme olarak marka ve daha büyük rakipleri güvenilir durumu zorlu on-line güvenlik paketi güvenlik sizin için önemli oldugunu müsteri tabanina kanitlamak ve kendi özel ve sadakat isteyeceksiniz yorucu olabilir ama araliginin bir üst temin edebilirsiniz.