indirme satis için internet alisveris sepeti

Birçok kisi bunu internet üzerinden satmak için ideal ürün türüdür yana, kendi web sitesinde indirme, ve hiç merak satan ilgilendi. Satis ile, örnegin video indirme satis karsilastirin, diyelim dondurulmus balik, söylüyorlar.

Apart dondurulmus balik ürün aslinda müsteri (kendi soruna neden) yolunda donmamis olabilir gerçeginden, ayrica, balik paketi bir kagit fatura yazdirmak zorunda ve kayma ambalaj sorunu ile oturup, fiziksel olarak tasima Bazi posta servisi için, ve sonra gerçekten sevk edilmesi için posta ücreti ödemek zorunda.

Buna karsilik, bir elektronik indirilebilir ürün satan gülünç kolaydir.

En avantajlari bakalim.

Fiziksel bir ürün olmadigi için –

1. Elinizde stok tutmak gerekmez. Bu çok büyük bir maliyet tasarrufu ve ticaret çevrimiçi dünyasina kolay bir giris var demektir.

2. Ödemek için ulasim maliyetleri ve posta maliyeti yoktur.

3. Bu ürün paketi ve tasimak zorunda yer alan lojistik ve insan gücü ile ilgili gereken, ne de kagit fatura ve ambalaj fisleri ile ilgili olmasi gerekmez.

4. Online satis tüm süreç otomatik olabilir – fatura ve ürün teslim gerçek nesil asagi.

5. Ürünün hemen tüketimi için müsteri için kullanilabilir. Hayir posta yoluyla gelmesi sey bekliyor. Bu anlik haz çaginda büyük bir avantaj!

6. Bu e-kitaplar, ses e-kitaplar, video ve müzik gibi elektronik ürünleri talep gerçekten ve bu nedenle ürün için sicak bir pazar aç olacaktir.

Ama elektronik ürünler satan dezavantajlari vardir – en bunlardan bazilari bakalim.

1. Bir elektronik ürün yaratmak ve satmak kolay olsa da, ayni ürün çogaltmak gibi kolaydir. Bu fiziksel bir ürün ile olamaz! Bu ürün, izinsiz kullanimini önlemek için bazi lisans mekanizmasi tarafindan korunur sürece, kolayca ürün kopyalanmis ve elektronik yollarla çesitli insanlar arasinda transfer için çok kolay olmasi nedeniyle deger kaybedebilir anlamina gelir.

2. Eger fiziksel bir ürün ile döner sorunu olsun her ne kadar, en az bir kez ürünün alici tarafindan artik kullanilamaz döndürülür teselli var. Bir elektronik ürün ile, müsteri elektronik ürün satin almak ve hala bir geri ödeme talep edebilir. Dönmek için herhangi bir fiziksel ürün oldugu için, geri parasini alirken ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Eger dijital ürünler satan bir online magaza kurarsaniz, size fiyatlandirma yapisi içine döner için bazi havai insa gerekir.

3. Bir indirilebilir ürün satiyorsaniz vicdansiz alisveris dogrudan indirme baglantisini paylasmak ve gevsek satis için neden kalmamak size download linki korumak için gereken da unutmayin.

Bu dezavantajlari ragmen, indirilebilir ürünleri satan kesinlikle e-ticaret heyecan verici dünyasina girmek istiyorsaniz gitmek için en iyi yoldur. Sadece elektronik indirme satis destekleyen iyi bir alisveris sepeti bulmak emin olun!