yilbasi 2007 yilinda e-ticaret sitesi en iyi sekilde nasil

Çogumuz sadece sadece bizim Yaz Holidays çözdükten ragmen perakende sene hafta sonu benim yerel süpermarkette benim korku kesfettigi gibi, acimasizca ilerliyor. Önde rakiplerinden kalmak için istekli, dev perakendeciler mevsimsel gidalar ve Eylül ayindan itibaren mevcut hediyeler Sürekli genisleyen dizi Noel için hazirlik müsterilerine panik de arsiz vardir.

Çogumuz yasattigi çarpinti ragmen ev bu dönem için hazirlik önemini getiriyor ve arastirma Ingiltere’de tek basina tüketicilerin £ 10000000000 £ üzerinde harcayacagi gösterdigi gibi bu yil perakendeciler için daha önemli olamazdi festival sezonu kadar çalistirin.

Bir web tasarim ve gelistirme sirketi Mancala Teknoloji hepimiz bu yil biraz Noel tezahürat almasini saglamak için asagidaki 7 üst ipuçlari ile E-ticaret müsterilerine iletisim basladi gibi:

1) Planlama her seydir.
Yüksek sokak bir ipucu alin ve erken organize olsun. Is veya web gelistirme geç sizin adiniza zamaninda ve etkili pazarlama kampanyalari üretmek için yeterli zaman verin. Bu online pazarlama yerinde oldugundan emin olarak içerir, simdi, senin Adwords Kampanya kadar oldugundan emin olmak için zaman ve çalisan ve yatirim getirisi (ROI) en iyi getiriyi elde etmek için optimize edilmistir

2) ilgili tasarim.
Noel normal tarafindaki markanizi ve yaratici kopyalama çalisiyor ama önümüzdeki dönemde vurgular mevsimlik bir motif gelistirerek neden yaygin panik kapali kenar alin.

3) ana sayfaniz hedef.
Anasayfa en çok online alisveris çok ciddi trafik artiracak bir yaratici ve sorunsuz alisveris deneyimi dogru disli için çagri ilk limanidir. Kopyalama, yararli bilgiler kullanilabilirligi kullaniminiz hakkinda dikkatlice düsünmek ve dogru hediye bulmak için hizli çözümler sunarak ‘yaratici’ unutmayin. Bu, örnegin bütçe, ürün veya alici tarafindan alisveris seçenegi içerebilir. Biz gerçekten sitenizin etrafinda açik bir yol saglamak ve fikirler saglayarak, hemen çikma oranini azaltmak inaniyoruz.

4) teslim.
Bu her zaman perakendeciler ile sicak bir patates bir parçasidir. Proaktif pazarlama ile öne itmek için istekli, ürün veya hizmet sunma lojistik genellikle ihmal edilebilir. Eger hisse senedi, insan gücü ve gerçekçi teslimat süreleri ve tarihleri ??uzlastirmak emin yaparak, her zamanki tuzaklardan kaçinmak gerekir. Bu iletisim döngü herkes tutmali (üst uç yok. 3) Ana sayfanizi gelen anahtari ve dagitim politikasinin kisa bir açiklama oldugunu unutmayin.

5) e-posta pazarlama.
Eger müsteri ile farkindalik yaratmak ve umarim er ya da geç Noel ilgili kar biçmek için baslamalidir önümüzdeki Noel için saglayabilir ürün ve çözümleri hakkinda iyi planlanmis bir e-posta kampanyasi ile müsterilerine besleme damla tarafindan.

6) ambalaj
Benim gibi, oldukça ambalaj için bir enayi oldugunu o zaman bileceksiniz, eger ne kadar dayanilmaz büyük bir hediye üzerinde son rötuslari ve olmasi için biraz ekstra harcama seçenegi. Bu ekstra gelir elde etmek için kolay bir firsat ve ayni zamanda müsterilerin yeniden kullanmak daha olasidir daha kapsamli bir hizmet sunmaktadir. Ancak, ayrintili olarak bataga saplanmis olma önlemek için planlamanin önemini unutmayin, ancak oldukça bu görünebilir!

7) izleme.
Son olarak, yil boyunca sizin için Noel döneminde is üzerinde kullanilan ve gelistirdik pazarlama araçlari tüm olun. Web sitenizin trafigini ölçerek, satis, geri besleme, performans ve istatistik Eger müsteriler alisveris aliskanliklarini ve nasil servis önümüzdeki yil gelistirilebilir hakkinda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Biz bu üst ipuçlari Noel delilik kapali kenar almaya yardimci umuyoruz, daha fazla tavsiye sitemizde www.webbeads.co.uk bulunabilir