bes degerli anlari hediyeler çocuklar seveceksiniz

Precious Moments çocukluk ve genç sevgi tatli masum temsil eden ikonik figürleri ile dünya çapinda hediye verenler dikkatini çekti. Çocuklarin sevimli ve çekici görüntüler için onlari seviyorum yaparken de, geri geçmisin sicak, bulanik anilari getirmek için yetiskin Precious Moments hediyeler seviyorum. Eger çocuklarin hayatlarinda önemli kilometre taslari kutlamak için bir hediye ariyorsaniz, kesinlikle Precious Moments çok yararli oldugu magaza bulacaksiniz! Burada bes Precious Moments Hediyeler çocuk seveceksiniz için hizli bir kilavuz.

1. vaftiz hediye – Eger tanri heykelcigi bir çocuk vardir

Hiristiyan hane için, genç bir çocugun vaftiz gerçekten büyük bir kutlama layik bir önemli olaydir. Bu heykelcik sonsuza kadar Allah’in ailesi girdi neseli günün çocuklariniz hatirlatacaktir. Süslü porselen çapraz çocugunuzun vaftiz ve çocugunuzun Hiristiyan adinin tarihi gibi ayrintilari içerecek sekilde kisisellestirilebilir. Figürler kiz ve erkek her ikisi için de kullanilabilir ve süphesiz yeni vaftiz çocuklar için anlamli bir hatira hediye olarak görev yapacak.

2. dogum günü hediyesi – bu dogum günü, kek kolay heykelcik var

En iç açici ebeveynlik deneyimleri çocuklarin tüm dogum günleri hakkinda sinirli oluyor görmektir. Yaslandikça, bu özel yil vesileyle önemini yavas yavas azalir, bu yüzden bize bir çocugun dogum günü büyük pompa ve törenle kutladi ve birçok degerli anilar ile yapraklari emin olmak için için önemlidir. Hosgörü kutluyor, bu heykelcik onun dogum günü geri tekme ve hiçbir suçluluk ile dinlenmek için mükemmel bir gün oldugunu çocugunuzun hatirlatmak için harika bir yoldur. Kendi favori oyuncak ile birlestirmek unutmayin – sevgili çocugun yüzündeki memnuniyet sicak kizdirma buna deger ekstra masraf yapacak.

3. mezuniyet hediyesi – bu heykelcik uçmak için zamani

Bu ilkokul, lise veya üniversite olsun, mezuniyet törenleri çocugunuzun hayatindaki en belirleyici anlari bazi temsil eder. Bunlar çocugunuzun akademik çalisma içine koydu büyük çaba anmak ve çalisma saat sonra saat doruk noktasi bulunmaktadir. Bu size onu ne kadar gurur çocugunuzun söylemeniz çok önemli, ve bu ilham verici heykelcik ile böylece daha sonra yapmak için iyi bir yol yoktur. Bu rüyalar, gurur ve parlak bir gelecek umuduyla sembolize ve çocugunuzun anne arkasinda% 100, her adimda olacagini anlamaniza yardimci olacaktir.

4. veda hediyesi – kalp bebek oldugu ev

Bu kus o olmazsa henüz yuva, sinek uçar zaman kalplerimiz gelen üzüntü acisi tutmak zor. Çocugunuz ya da yeni, heyecan verici üniversite hayati olmadan ilk yurtdisi gezisi için gidiyor olsun, kesinlikle tarafindan ev hatirlamak için bir hatira ile ayrilmak isteyeceksiniz. Bu bebek Oz Büyücüsü gelen Dorothy sima tasiyan ve dünyada çocuklariniz bekliyor harika ve heyecan verici maceralar tüm bunlara ragmen, ev her zaman en sicak ve en güvenli yerdir ve her zaman olacak bir dokunakli hatirlatma olarak görev yapacak Kollarinda hos geldiniz.

5. yilbasi hediyesi – benzeri olmayan bir ask

Simdi Noel ile ilgili dangalak ticari karsisinda, bu dokunakli heykelcik Noel gerçek anlami hakkinda çocugunuzun hatirlatacaktir. Bu ihale sevgi bir göz ile bebek Isa kucaginda Meryem bir dokunakli anlik ve ev bu festival vesilesiyle bir ana mesaji sürücü olacaktir -, sunar agaç veya Noel Baba, ama sonsuz ve özverili sevgi degil.

Çocuk insanlarin en heyecanli ve onlar büyük bir kutlama daha iyi seviyorum bir sey yok. Bu vesilelerle bir kutlama veya anma konum dahaki sefere, Precious Moments kontrol etmek ve bu düsünceli çocuk odakli hediyeler birini satin. Çocuklarinizin mutluluk olacaktir!