dönüsüm rate___

Basarili bir e-ticaret sitesi satis içine ziyaretçilerin dönüstürme ilgilidir. Bu dönüsüm orani ile müzakere oldugunu. Dönüsüm bir online is basarili anahtaridir. Dönüsüm oraninin iyilestirilmesi yeni ziyaretçi çekmek için gerek kalmadan, daha fazla gelir elde etmek için uygun maliyetli bir yoldur.

Web sitenizin, AOS dönüsüm oranini artirmak için asagidaki is stratejileri uygulamak:

Rekabetçi fiyatlarla büyük deger ürünleri satmak. Ücretsiz bir deneme ve bir geri ödeme politikasi sunarak sadakât kuracak. Müsteriler onlar deger bilmek zaman bir ürün satin almak için daha olasidir, Äôll paralarini almak. Hatta kendilerine verilen müsteri hizmet kalitesini zevk eger dönmek olasiligi daha yüksektir. Iyi haber, böylece sirketin daha da büyümeye izin veren baska bir girisim içine kendinizi mesgul olarak isinizin müsteri destek yönü size yardimci olabilir gibi http://live247support.com gibi sirketler olmasidir.

Eger satislari artirmak ve ürün için daha fazla zenginlik eklemek istiyorsaniz Bir baska not, daha dayanilmaz onlari bir siparis yapmak için yapmak için bir bonus olarak müsterilerine degerli bir sey sunuyor. Eger eklemek daha fazla ikramiye, daha fazla sans gerçek ürün satmak için. Bazi insanlar sadece, Äòfree, ao ikramiye almak için ürününüzü satin alacak.

Hiç web üzerinde satis yapmak istiyorsaniz hizli yükleme web sayfalari çok önemlidir. Web sitenizin doesn ise, yeterince hizli AOT yük, birçok ziyaretçi bile bir göz almadan gidecek. Web host saglayici hizli ve güvenilir bir sunucu teslim emin olun.
Bu, AOS çünkü bir web sitesi,, yük her sayfanin üst ilginç ürünler içerdiginden emin olmak için uzun bir zaman alir ancak eger ilk bölümünde ziyaretçiler göreceksiniz.

Web sitesi çekici bir tasarima ve kolay bir navigasyon sahip oldugundan emin olun. Müsterileriniz için kolay siparis islemi yapmak. Sistem çalisiyor ne kadar etkili bir göstergesi tamamlanan siparislere göre sol alisveris sepetleri oranidir. Bu oran yüzde on daha yüksek ise, o zaman line siparis islemi optimize edilmesi gerektigini göstermektedir. Gerekirse programlama bilgisine sahip profesyonel bir web tasarimcisi.
Ayrica tüm baglantilari iyi çalisir durumda olup olmadigini kontrol edin. Dahili veya harici web sayfalarina kirik baglantilar çok sik olur. Bu arama motorlari daha düsük bir siralama da neden olur.

Sitenize çok fazla ürün paketi yok. Bu nedenler ziyaretçi sadece satin almak ne kadar karisik ve kaybolmak. Bu belirli bir kategoriye ya da sadece birkaç ürünlere dogru ürünleri sinirlamak için önemlidir.

Güven basarinin anahtari unsurdur. Don, AOT sirketinizin güven ve güven varsa ziyaretçi sizden satin olmayacaktir. Onlar sadece kendi gizlilik korumak ve mükemmel hizmet ile bunlari saglamak biliyorum sitelerinden satin alabilirsiniz. Onlardan toplama ve nasil bunu kullanmak için gidiyoruz ne veriler hakkinda bilgilendirmek. Eger kendi gizlilik koruyacak onlara saglamak. Müsterilerinizin kisisel bilgilerini göndererek rahat hissediyorum ki, bariz sitenizde bir gizlilik politikasi yerlestirin.

Eger iletisim bilgileri ile bunlari saglamak olmayan insanlarin web sitenizden hareket en önemli nedenlerinden biridir. Bazen ziyaretçiler sorular için iletisim kurmak istediginiz ya da sadece bir gerçek kisi site arkasinda oturan oldugunu kontrol etmek için. Bu nedenle bunlari bir adres, telefon numarasi, e-posta adresi ya da temasa geçmek için bir form vermelidir. Yahoo veya hotmail gibi bir adres ya da ücretsiz bir e-posta hesabi gibi insanlar PO Box vermeyin.

Ürün müsterileriniz için ne yapabilirim? Ziyaretçiler sitenizde her sey okumaz. Onlar kendilerine yararlidir ilginç ürünler için tarayin. Güçlü bir baslik onlarin dikkatini çekmek ve onlari daha fazla bakmaya tesvik edecektir. Çok fazla teknik bilgi ile delik yok. Ürününüzün onlara yardim nasil söyleyin. Belki de onlara zaman ya da para tasarrufu yapabilirsiniz. Yani, ilk birkaç saniye içinde yararlari ile onlarin dikkatini çekmeye neden AOS. Potansiyel müsteriler onlar için ne bilmiyorsaniz, kisa bir süre sonra sitenizi birakacaktir.

Bir son sözü olarak memnun müsteri tavsiyelerine eklemeyi unutmayin. Bu zaten ürün satin almis kisilerin referanslari okursaniz potansiyel müsterilere nihai satin alma karari için daha kolaydir. Bir müsterinin adi ve kendi web sitesi için bir baglanti içeren bir öneri daha güvenilir hale getirir.