Ev is adresinde çalisma baslatmak için 10 neden

1) Eger ailenizle daha fazla zaman geçirmek için olsun. Bu bir neden insanlar bir is baslatmak sayisidir. Sadece zaman cerain miktar olsun. Bu yüzden seni seviyorum insanlara yakin harcama!

2) Kendiniz için zenginlik yaratmak. Bir ücret köle olmak yapmaniz daha patronunuz isinizi daha fazla yapar anlamina gelir, bu kar denir. Eger isveren en azindan iyi bir marj yapmaz ise,% 30 o zaman, muhtemelen ne olursa olsun hakkinda atilmasina, küçültülmüs oldugunu söylüyor.

3) Kendi saat seçin. Sirf bir zaman saati veya mekanda kumar saat yapilmasi gereken gerçek is, oldugunda çalisir. Sadece is yükü nakavt çalisabilir hayal, ve sonra birakin! Mesgul görünümlü ya da bikmak olmayacak sekilde projeler sürükleyerek kaç saat harciyorsunuz? Ya da gün için ayrilmak istiyorum böylece is bitirdim bu patronun söylüyorum hayal …

4) Sizin kazanç olan … Eger kazanmak TÜM para. Kendi karar verdiginizde
maas zam kazanabilirsiniz. Bunu gerçeklestirmek daha sonra “Ben önümüzdeki hafta zam istiyorum” diyerek ve düsünün.

5) Vergi Avantajlari. Bunlar gerçek ve çogu zaman yeterince vurgulu degil. Eger isletme giderleri olarak düsebilirsiniz bilmek zaman vergi binlerce kaydedebilirsiniz. Sizin muhasebeci düzgün kurmak mümkün olacak, ve dahil etmek isteyebilirsiniz.

6) Artik Kent içi Ulasim. Eger ev ofis (hatta yatak odasinda hangi olabilir!) Için yatak gidip olarak kabul edilmistir. Ortalama isçi çalisma ve alma kendi haftanin neredeyse 10% atiklar. O zaman bir sürü. 2 saatlik ögle yemegi molasi almak hayal – her gün çalismak ve ekstra saat kullanan yeni bir beceri ögrenebilirler

7) almak nerede neden ve nasil yasadiginiz! Artik ise yakin yasam hakkinda endiselenmenize gerek. Kentte, sahilde, tepelerde, bir teknede – siz karar verin. Sürece bir internet baglantisi ve bir akilli telefon gibi istediginiz zaman, her yerde çalisabilirsiniz! Isterseniz, çocuklar yaz tatili için yolda, çalismak (havuz) ya da havaalaninda almak.

8) giderleri kurtulun; Yasam Evden çalisirken daha ucuz alir. Eger (bir vergi profesyonel ilk danisin) istiyorsaniz size kira veya ipotek ödemelerinin bir kismini düsebilirsiniz. Ayrica ofis kira ve mobilyalar tasarruf. Kurumsal poohbahs antik mese masa üzerine bütçelerini darbe olsun.

9) Tatil ve bunlari gerektiginde hasta gün! Ne istiyorsan al ama dikkatli olun – bu bir kötüye yok …

10) atik zaman ya da patronunuz veya isveren nefret duygusal enerji artik. Olumsuzluk, kaynaklarinizi drene is kalitesini düsürür. Ne diyecegimi ve 1. çalisan motive etmek çünkü Sen, en iyi patron olacak.