Internette en iyi alisveris sepeti orada biridir

Ben cevap HAYIR dedi eger sok olacak. Gerçek su ki, iyi alisveris sepeti bir sey degildir, ama bir efsane, o yok.

Bir Internet magazasi insa herkes ayni seyi sonra olmasidir.

Orada Bazilari tüm dünyada yerlere gönderilen varlik envanter binlerce ürün yüzlerce ile büyük magazalar yapi düsünüyorum.

Digerleri sadece bir ya da iki ürün satarak tarafinda bazi ekstra nakit yapmak bir yari zamanli hobi istiyorum.

Bu iki grubun her biri – ve digerleri, diger ihtiyaçlari sergiler. Bu ihtiyaçlar neredeyse piyasada farkli alisveris sepetleri ile doldurulmasi gerekir.

olsa bile e-ticaret yazilim kalitesine bir fikir vermek için bir girisim, ben aslinda orada en iyi alisveris sepeti olabilir inaniyorum ki belirli bir tek söz edecegim.

Bu Shopify mi? Hayir bu Volusion mi? No … kazanan ve hala en iyi alisveris sepeti dünya oldugunu … BigCommerce. Simdi biliyorum ki, bana bunun dogru oldugunu düsünüyorum nedenleri söyleyeyim.

Bir Internet is ile ilgili hiç varsa Öncelikle, ben gelismeler sartlarda ve basari maksimum seviyeleri için bir sayfa tasarimi hem de çok teknik alabilirsiniz söyleyebilirim. BigCommerce ürünün sahiplerinin bilmeniz gereken tüm size yol hangi egitim videolari büyük bir miktar sunuyor.

O zaten bilmeli seylerle bastan baslar, ve hatta gelismis E-ticaret magaza sahipleri oturup onun bilgeligi dinlemek yapacak disari verir bilgileri içeren bir dag tirmanisi baslar. Bu BigCommerce piyasada orada en iyi alisveris sepeti oldugunu nedenlerinden biri, ama kesinlikle tek nedeni degildir.

BigCommerce özelliklerinden ciddi çene iyi birakarak vardir! Onlar bir usta gerçekten güzellikler listesini gördükten sonra dikkat yapti. Bu konuda en iyi sey, bunu tam yapmak için Baska bir sey eklemek gerek kalmamasidir. Bu yapmak istediginiz her seyi dikkatli olmalidir. Her sey tek bir pakette bebek dahildir!.

Olmasi süper güzel yani BigCommerce içinde kazanan satis islevi vardir!. Bu düsünün: Birisi online magazadan bir t-shirt satin alir. Bir hafta sonra bir eslestirme hoodie almak için kupon kapali% 20 alirsiniz. Daha sonra iki hafta sonra eslesen bir sapka% 20 indirim ile bir e-posta alacaksiniz … Bu en iyi alisveris sepeti dünya Big Ticaret yapmak bu nedenlerden biri oldugunu kabul ederseniz, havada elini kaldir!.

Insanlar magaza tasarimi çok hayati önem tasimaktadir, böylece gözleri ile satin alabilirsiniz. BigCommerce sablonu belirli özelliklerini almak ve onlari hareket saglayan bu sürükle ve birak özelligi vardir!.

Bir tasarimci ve sizin için bunu yapmak için gelistirici almak için olsaydi, giderlerinde binlerce dolar bakiyor olabilir. Evet, binlerce dedim