online bir tüccar olma göründügü kadar korkutucu degil

Uzun bir süre simdi bizim borç para veya kullanmis oldugunuz sekilde büyük ölçüde degisti. Size her zaman simdi yeni kurallar vardir yasadim Kontrol Dogrulama ya da bu kullanilan gibi ACH Isleme almak anlamina gelir olsun, her sey herkes için farklidir. Kongre sadece kredi kullanicilar her türlü etkileyen yeni bir yasa çikardi. Hareket 2009 veya KART Kredi Karti Hesap, Sorumluluk ve Bilgilendirme Yasasi denir.

Yasa finans sektöründe uzun süre olmustur bazi konulari ele gibi, bazi iyi seyler yapar. Örnegin, mevcut dengeleri oranlarini yükselterek kredi durur. Ödemeler ilk en yüksek faiz orani ile denge için uygulanmasi gereken ve artik geç ödeme olabilir ilgisiz faturalari için oranini yükseltebilirsiniz. Neyse ki tüm bu seyler artik insanlar için bir sorun olacaktir.

Talihsiz gerçegi bankalar hala para kazanmak için yapmak ve var olmaya ihtiyaç vardir. Biz paramizi güvende tutmak için sadece var düsünebilir ancak bu yeni kurallar oyun oynanir sekilde degisti bu yana farkli telafi etmek için yollar bulacaksiniz. Belki de zaten hesaplari ile bazi degisen fark ettik. Bazi tüketiciler bir süre kullanilmis degil zaman hesaplari kapatilacak ve diger aylik ödemeler faiz oranlari ile birlikte büyük ölçüde zammi sahip rapor olan rapor. Bir yillik ücret tüm hesap sahiplerine – Ayrica, bazi kredi karti sirketleri sadece insanlarin bile kartina sahip olmak sarj simdi.

Eger kredi karti kapali degil emin olmak istiyorsaniz o zaman bazi hesap etkinligi görmek böylece bir süre içinde her kullandiginizdan emin olun. Sen hemen ödemek ve bir çok sarj etmek zorunda degilsiniz ama size kart açik tutmaya çalisiyorsaniz bile biraz uzun bir yol olabilir. Kontrol altinda kredi tutuyor emin olun. Bazi bankalar limitleri azaltilmasi ve kredi orani yüksek bir borç sahip olanlar hedef olarak bu dengeleri ödemeye devam.

Mali her ay anlayisli ve kredi karti ödemek bu insanlar için de endiselenecek bir sey olmalidir. Her zaman oldugu gibi bankalar muhtemelen onlari tedavi edecek. Ancak, artik kredi karti tutmak için ücret olabilecegi farkinda kaliyorsun. Seyler degisiyor ögrenmek için size olan sirketine basvurun.

Her zaman herhangi bir sekilde kartinizi memnun iseniz sizin artti ya ise düsük faiz oranlari aramak için seçeneginiz vardir. Çogu kredi kartlari bu gün çok iyi faiz oranlari olmaz iken çogu banka üzerinde bir kredi birligi ile iyi bir sans olabilir. Etrafinda kontrol ve mali durumu için en iyi seçenek bulmak.

Benim kredi karti ile ilgili güncellemeleri bir sürü elde ettik ve bu muhtemelen bu yüzden son zamanlarda fark ettik. Oyun degisti ve kredi karti sirketleri yeni kurallar ve nasil oynandigini ögrenmek için. Onlar standi tam olarak nerede oldugunu biliyor böylece kart üzerinde kontrol emin olun.