Online para kazanmak için 3 kolay yolu. gelir yazma.

Online gelir kazanmak için birçok yol arasinda yazili kadar olan sürece Sizce ifade ederek ekstra nakit yapmak için 3 çok kolay yolu vardir. Onlar içine kendi zihin koyarsaniz ben, bazi temel becerileri olan herkes yazabilir eminim. Çok kolay gelir çevrimiçi olusturmak için kilan bugün internet bir konusma dili “konusuyor” dir. Yani, temelde herkes bir yazar! Bunu göz önüne aldigimizda, burada var sadece ögrenmis olabilir beceri üzerinde nakit 3 kolay yolu vardir:

1 Sizce çevrimiçi göndermek için ödeme alin.
Tahmin olarak ödeme için forumlarinda göndermek için profesyonel bir yazar olmak gerekmez. Günümüzde, konularin onbinlerce üzerinde birçok forum ve yeni bir forum yukariya ve kosma zordur. Birçok forum sahipleri forumlarinda içerik olusturmak için ve trafigini artirmak için mesajlari için ödemek. Ironik olarak, birçok kez yeni bir forum sahipleri diger iyi kurulmus forumlarda üyeleri arayin.

Baska bir seçenek potansiyel olarak daha iyi ödüller ile kurulmus forum bulmaktir. Bunlar çok topluluklar yasamak ve diger seyler arasinda göndermek için kullanicilarina ödeme var. Gibi topluluklarda bu üyelerin ilgili bilgilere erisim elde yani sira, günlük olarak web kullanarak kazanmak için bir firsat var.

3 ghostwriting.
Kolayca web sitelerini kendi ve benzersiz içerik için bir ihtiyaç var insanlar için yazabilirsiniz, ama zaman yok. Burada, herhangi bir derece herhangi bir konuda 400-500 kelime ile malzeme olusturmak için mümkün oldugu sürece, hem de kazanilan olmasi gerekmez. Herhangi bir konu hakkinda söyleyecek bir sey varsa, birçok webmaster tartisma forumlarda yazinizi hizmet sunabilir.

2 Ezines için yazi yazmak.
Bu bir dergi için bir makale yazmak çok benzer. Minimum 500 kelime. Bu biraz daha ciddi, ama ayni zamanda daha fazla para kazanabilirsiniz. Eger baslangiçta bir çok ödeme olmayabilir, ama belirli bir konu hakkinda ciddi ve bilgili iseniz, kendinizi ifade ve ekstra bir kova yapmak için iyi bir yoldur. Orijinal içerik için ödemek ezine yayincilar birçok yazi sitelerinde makaleler için kendi isteginde. Bu davetiye de uygun forumlarinda bulunabilir.