transformatörler film 2 yaban arisi rol kask – küçük çocuklar için 2009 yili en iyi tatil hediye

Transformers çünkü onlar hakkinda yayimlanan iki film çocuklari ile çok ünlü hale gelmistir. Film gelirleri kadar her zamankinden çok daha fazladir ve en geç bir Transformers tutku insanlara anlatmaya süper bir is yapti. Sonuç Transformers Movie 2 Bumblebee Rol Kask içeren bu oyuncaklarin bir çok güçlü bir tutkudur. Burada, küçük çocuklar bu sonbaharda bu oyuncak için isteyen olacak neden farkli nedenleri bir göz atalim:

1. Bu oyuncak neredeyse çocuklar ekranda gördügünüz Bumblebee gibi geliyor.

Oyuncaklar bol oynamak harika ama tek basina bir flame.You için kelebekler gibi çocuklar onlar için bu özelligi ile oynayacak garantili çeker Transformers Movie 2 Bumblebee Rol Helmet.This özelligi Ses özelligi yok saat sonu. Ayrica, bu bir kesin küçük erkek ve kiz olur seveceksiniz büyük ekran versiyonu aynalar ona serin bir görünüme sahiptir.

2. Oyuncak sasirtici ses efektleri görüntüler.

Bu oyuncak ses karistirici yönü bir yana daha fazlasini sunmaktadir. Çocuklar bu maske onlara bu eglenceli oyuncak disinda daha fazlasina ulasin için çok basit hale getirecek filmin bazi yakalamak ifadeler diyecekler ki seveceksiniz. Gerçekten onlari memnun tutacak diger ses efektleri vardir.

3. Partiler ve etkinlikler her türlü için harika kostüm fikir.

Transformers Movie 2 Bumblebee Rol Kask bir Cadilar Bayrami kostümü için müthis bir arti. Gençler bu oyuncak ile partiler ve oyun olacak karistirabilirsiniz. Dügüne katilanlarin çok Transformers popülerlik bunlarin dikkate alacaktir.

4. Rol oynama bu hediye ile çocuklar için gerçekten kolay.

Her çocuk Bumblebee gerçekten bu hediye tapiyorum olacagini bu yüzden kim bilir. Daha da iyisi bu hediye onlara kesinlikle de bunu isterim tüm oyun arkadaslari kiskandiracak yapacak olan. Ses karistirma yetenegi ve serin tasarimi ile bu bir harika özellikleri bu çocuklar uzun süre ile oynayacak bir oyuncak yapmak.

Bu kadar Transformers Movie 2 Bumblebee Rol Kask için gidiyor, biz bu oyuncak dogum günü ve Noel hediyeleri için bu sonbaharda bir hit olarak tahmin ediyoruz.