1-800-çiçekler büyük bir çiçek sepeti araya getirmek için nasil bilir

Büyük çiçek sepetleri koyarak kesin bir bilim daha bir sanat oldugunu. Bu tutku ve yaraticilik gerektirir. 1-800-Flowers de tabii ki, sürece, alisveris – Iste bu dünya çapinda çiçek sepetleri, özellikle de çevrimiçi bulmak kolay degil bu yüzden. Onlarca yillik deneyimi büyük bir çiçek sepeti kilan bu birinci sinif profesyonel çiçekçi ögretti.

estetik

Her seyden önce, büyük bir çiçek sepeti estetik olmalidir. 1-800-Flowers kesinlikle bu konuda beklentileri asiyor. Her türlü çaba çiçek sepetleri kullanilan çiçekler bile uzun mesafelerde sevk edilmistir sepetleri için, gün boyunca taze ve saglikli gün kalmasini saglamak için yapilir. Çiçek aranjmanlari düsünceli Tabiat saf ve katkisiz güzellik kutluyor, taze çiçek parlak, canli renkler ortaya çikarmak için tasarlanmistir. Örnegin severler arasinda en popüler hediyelerinden biri olan “Pembe Perfection” çiçek buketi için alin. Çiçek düzenleme tüm buket eski dünyanin cazibesini bir dokunus kredi ve yesteryear romantik asiriliklari hatirlatarak, bu “Romeo ve Juliet” ve “Antonius ve Kleopatra” gibi klasik romantizm hikayeleri kendi isteka alir. Bu yenilikçi temalar kanit 1-800-Flowers ‘görsel bir sölen de çiçek sepetleri olmak için her çiçek düzenleme girmistir düsünce miktari.

duygusal rezonans

Ancak, bir hediye görsel olarak hos olmasi yeterli degil. Alici dogru samimiyet iletmek için, hediye de duygusal rezonans tasimalidir. Bu sansli hediye alici dogru iyi dilek ile ilgili bir mesaj göndermelidir. Neyse ki, 1-800-Flowers yani anlamli çiçek sepetleri nasil olusturmak için bilir. Bir tek 1-800-Flowers çiçekçi anlamli mesajlar ile her çiçek düzenleme imbuing de ne kadar usta gerçeklestirmek için son derece popüler “bir mücevher oldugunu” Buket bakmak vardir. “Bana degerlidir” “Seni seviyorum” gibi mesaj gönderme ve bir anlamli sekilde – sicak pembe ve koyu kirmizi gül romantik birlesimi bir hatira tas ile eslestirilmis. Bu romantik iliskileri söz konusu oldugunda Aslinda, derin duygular tasima bu ince görsel yöntemler aslinda, düz konusmada duygularini ifade daha etkili olabilir. Sonuçta, bilimsel arastirma kadinlarin erkeklerden, ve böylece daha bu keyifli hediyeler arkasinda daha derin bir anlam takdir muhtemel oldugunu sezgisel çikarim anlamli olarak daha becerikli oldugunu göstermistir.

Para için deger

Son olarak, büyük bir çiçek sepeti para için büyük bir deger sunuyor gerekir. Hediye veren olarak, harcadiginiz para miktari daha fazla sayar hediye koymak var bir düsünce. Samimi ve kalp-isinma hediye veren banka kirmak zorunda anlamina gelmez, ve 1-800-Flowers da büyük satis ve tanitim fiyatlari ile zorunda kalmayacaksiniz. Müsterilerine endüstri lideri deger sunan onlarin bagliligi onlarin iyi donatilmis bir “Satis” bölümü tarafindan sergilendi. Bir çiçek sepeti lüks bir çiçekçi satin yüz dolarlik düzenleme sanki bakmak henüz, az olarak 29,99 $ mal olabilir. 1-800-Flowers anda, çiçekçi profesyonel ve ne olursa olsun fiyat, her çiçek sepeti kendi bölünmemis dikkatini vermek. Bu ayri daha az kararli çiçekçiler teklifleri 1-800-Flowers indirimli çiçek sepetleri ayarlar detaylara bu dikkat.

1-800-çiçek kuponlar

Müsterilerine daha fazla para kazanmak için izin vermek için, 1-800-Flowers çaliskan pazarlik avci için daha iyi deger sunmak için bu MoneyJibe.com gibi kupon siteleri ile isbirligi yapmaktadir. Onlarin kupon firsatlar daha fazla tasarruf keyfini yardimci, nakliye ücretleri ve seçilmis çiçek sepeti tasarimlari indirim vermek.

Çiçek sepetleri koyarak bir sanat ise, 1-800-Flowers esnaf ustasidir. Uygun fiyatlarla birlikte güzel, anlamli bir çiçek sepetleri koymak kolay feat, ama bu köklü online çiçek magazasi büyük bir basari ile görev gerçeklestirir.