araba DVD oynaticilar satmak yerlerin nihai liste daha az maliyeti için daha iyi satis elde

Bir eBay alternatif ariyor bir satici veya satici iseniz size en düsük maliyetle en ama trafik ve potansiyel müsterilerin en büyük akisi ile ürün satmak saglayan bir yer bulmak için önemlidir.

Burada kart DVD oynaticilar ve diger araç elektronik satis için eBay uygun alternatifler olacaktir sekiz sitelerin bir listesi:

. 1) amazon:
Amazon araç DVD oynaticilar ve diger çesitli araç elektronigi için bir pazar olarak eBay alternatif sitelerinde Numero uno konuma sahiptir. Neden? Bunun bir nedeni herkes var gibi kendi ücretleri, eBay’in çok daha düsük olmasidir. Amazon ilk tercihiniz olmalidir neden iyi bir neden kendi sitesine trafik hacmi var! Amazon huge!

. 2) Altec Trader: Bu site 2008 yili Ocak ayinda baslatilan ihale sahneye oldukça yeni oldugunu. Ancak, tüm trafik ve en iyi yeraldigini …. hiç ücret insa etti! Hayir listeleme ücreti! Son deger ücreti yok!

3) Bonanzle:. Taciz edildikleri bir iliskinin ne miktarda olma yorgun Birçok eBay saticilari,, dolu ve Bonanzle için mallarini tasindi. Bonanzle çok makul ücretler ve aci, savas yorgun eski eBay saticilari güzel bir topluluk vardir.

4) blujay:. Bu site 1998 yilindan bu yana yaklasik edilmis, bu yüzden iyi kurulmus ve trafik adil bir miktar vardir. Hiç ücreti yok!

5) eBid:. Iyi bir trafik akisi ve ilan ücreti, arti sadece 3% son deger ücreti.

. 6) eCrater: Bu site üzerinde hareket ediyor! Bu birkaç yil için yaklasik edilmis ama eBay’in satici düsmanca politika degisiklikleri tahrik ve saticilarin çok uzak sürücü devam beri, geçen yil bir buçuk sirasinda ilgi çok aldi.

. 7) Google Base: Evet, bu Google var. Sadece kendisi tarafindan çok söylüyor. Adi tanima ve ücretsiz.

. 8) Neo Loch: trafik Fuar miktari, düsük ücretler.

Simdi orada alin ve eBay alternatifler etrafinda bir göz ve araba DVD oynaticilar Listeye biraz daha yerleri bulmak. Bu güvenlik düzeyi, ve alacaksiniz ekstra kapsama pisman olmayacaksiniz.