Arama motoru pazarlama – alici dikkat

Ben sadece onun özellikle bizim E-ticaret paketleri ve SEO Hizmetleri hakkinda soran web sitemizde bir form doldurulduktan sonra Ben aslinda geçen hafta konustum biriyle bir telefon görüsmesi yapti. Ben bazi temel bilgileri ona verilen ve konusma ile ilgili olan web sitemizde özel sayfa / içerik baglantilari olan bir e-posta ile takip etti.

Sayin Prospect arayacak ilgili taraf benimle paylasti önemli anahtar kelimeler çogu için 30 milyon rakip sayfalari vardir yani açikça rekabet gücü yüksek olan tüketici tabanli ev esyalari satmak için birkaç diger beyler ile ortaklik oldu.

Onu ilk kez olarak adlandirilan önce sitede bazi hizli arastirma yaptim ve sadece yapim asamasinda oldugunu … Ben de doldurma beyaz üzerine beyaz büyük anahtar kelimenin kat uzun bir bölüm altinda fark olarak ancak ben benim kafa sallamak zorunda bulundu … Bu kitaptaki en eski hile ve Sayin Prospect arama motorlarindan delisted alabilirsiniz.

Onu ararken, ben yavasça ama bazi yetki ile isaret ve o bu konuda web tasarimcisi ile konusmak belirtti. Biz onlari orada birakti.

Bugün onu aradim ve biz daha tam onun projesi, onun hedefleri ve nerede ben gerçekten adam için üzülüyorum söylemeliyim içeri bir online strateji uyuyor ele. O ve onun ortaklari islerini birakmak ve bu yeni online is güveniyor “vaat edilen topraklara götürmek.” Ne kötü o ile ilgili kim bazi korkunç tavsiye almak oldugunu. Anahtar kelime doldurma yani sira, “paket” … 4 ay, $ xxxx ve benzeri sosyal ag dolar 8,000 yani 150 geri satilmaktadir. Ben bu nereye gittigini bilmek … sonuç odakli ama için fatura ve gerçeklestirebileceginiz bazi hizmetler odaklanmis degildir arama motoru pazarlamacilari bir baska kaza; paketleri. Eksik olan ne? SONUÇLAR! Ne bu bilgisiz tüketici bilmiyor bu paketleri sonuç odakli olmadigini olmasi ve benim parçasi üzerinde sadece küçük bir arastirma ile, ben geçis hatti üzerinde veya yaris pistinde tüm koyarak muhtemelen daha iyi harcanan para oldugunu ona garanti edemez.

Yani, ben yapabilirim sadece ne yapti ve o eksik ne bazi noktasidir … Ona bazi düz konusma ve SEO gerçekleri hakkinda bazi ücretsiz danismanlik vermek için … ucuz olmadigini, sabir gerektirir ve bunu gerektirir içerik akisi dogru büyük bir baglilik. Onun daha önce hiç duymamis söyleyebilirdi. Ben o birkaç bin dolar için yapabileceginiz söyledi ediliyor çünkü duymak istemedigini biliyorum. Hatta onunla müsterilerimize ile elde edebiliyoruz bazi sonuçlari paylasti.

O bu konuda kendi web sitesi tasarimcisi sormustu ve anahtar kelime doldurma ile ilgili … Ben sordum. O web sitesi tasarimcisi o Google, bu tespit için imkansiz hale yeni teknoloji kullanilarak oldugunu söyledim söyledi. Bu hemen hemen kanimca özetliyor. Sayin Prospect inanmak istiyor ve o gerçeklere cahil oldugunu, kendisinin de hile en az bir form ile ok gibi görünüyor. Satis degil, müsteriler ariyor, Burada ne var sadece paketleri satmaya çalisan bir SEO sirketi tarafindan avantaj götürülürken oldukça umutsuz ve cahil tüketici. Kesinlikle satis konusma, muhtemelen sadece Bay Prospect ile konusma yaklasik 45 dakika bosa. Ancak bir danisman, ve gerçekten birine yardim isteyen biri gibi, ben sadece benim tavsiye özen gösteriliyor umut olabilir, ben web sitemizde saglanan ve onun hedefleri ve bütçe reevaluates olan malzeme okur.

Kesinlikle ne durumda bu … bizim mevcut müsterilerine birçok Sayin Prospect hakkinda sahip olmaktir gibi görünüyor benzer bir deneyim sonra Optimum7 geldi. Arastirma yapmak ve gerçekten gibi Arama Motoru Pazarlamasi hakkinda gerçekleri sitemizde bulunan olsun bu bu pahali ve aci verici adim ortadan kaldirabilir.