bir durgunluk e-ticaret olan yavas bir ekonomide bile basarili oldugunu ve fun_ katilabilirsiniz

Son zamanlarda. hepimiz gaz pompalama sirasinda, ya da bakkal alisveris yapanlarin televizyonlarda, is yerinde su sogutucusu etrafinda konusmalari duymak egilimindedir bir durgunluk su anda konum hakkinda tüm konusma bu. Bizim ekonominin yavaslama günlük hayatimizda çok gerçek ve etkileri her sey, ama asiri genelleme ve bir durgunluk tüm konum ve mahkum oldugunu söylemek biraz yaniltici?

Evet, bu bir yasam yapmak ve para kazanmak söz konusu oldugunda, ben bir seyler nasil baktiginiza baglidir düsünüyorum. Issizlik oranlari artmaya devam ederken, gaz fiyatlari stratosfere uçmak ve bize bizim ülkelerin mevcut durumu ve tuzak gibi hissediyorum hakkinda depresif olmak için deli çok kolay gibi ev esyalari birakin. Milletin sansli zengin için, onlar pek tüm bu rahatsiz ve aslinda her yil gelisen ve büyüyen para yapmaya devam etmek için yeni yollar buldular.

Yani, genel nüfus tarafindan büyük ölçüde kullanilmayan bu kaynagin ne? E-ticaret! Bu gizli durgunluk katil yeni bir sey degil, bunu kendiniz kullanilan ve ayni yaptik insanlarin ton biliyorum ettik. Ülkenin Girisimciler ve bagimsiz arastirma firmalari simdi sayisiz yildir e-ticaret sonuçlar izlenir ve internette maddi veya bilgi ürünleri için alis verisi para büyük bir artis göstermistir. Bu da degil, Internet üzerinden satis önümüzdeki yillarda çarpici oranlarda büyümeye devam beklenmektedir Sadece.

E-Ticaret online dünya üzerinde patlamaya devam ediyor neden mantikli. Bizim yogun yasiyor uzak alir biz benzin pompasi ve zamanda tabi ekstra maliyetler nedeniyle bizim alisveris merkezleri ve magazalarda Güven düsüktür. Dünyanin yogun bir yerdir ve bize en sinir bozucu satis mesajlari veya satis temsilcileri tüm dikkatimizi için yarisiyor ile ilgili yorgun. Günümüzde, tüketici bir ürün arastirma zaman hiç daha fazla güç ve kontrol ve hatta bunu yapmak için evi terk etmek zorunda degildir.

Bu kadar çok firsat çevrimiçi var nedeni budur. Orada eBay veya kendi magazasi satmak seyler bulmak için orada web siteleri kaynak sayisiz ürün ve kurulum oldukça kolaydir. Buna ek olarak, diger insanlar tarafindan yapilir ve bagli kurulus baglantilari olarak bilinen ne araciligiyla satabilirsiniz ürünleri bulabilirsiniz. Herkes bu durumda, büyük ölçüde kendi e-Kitap yazarak yararlanabilir, onlar üzerinde bir uzman konum bilgi çesit vardir ve.

Sanmiyorum durgunluk görüsmeler haber üzerine tüm ve ticaret çevrimiçi dünyayi anlamak kim zengin birkaç bir parçasi olmak için yolu olmadigini, günlük hayatimizda her yerde açilir sirf. Biraz arastirma disari çikip yaparsaniz, siz de kendileri için çalisan girisimcilerin kulüp katilabilirsiniz.