Eger mükemmel bir ebay basliklari yazmak için 5 ipucu

Basliklar potansiyel alicilar gördügünüz ilk sey vardir. Eger eBay açik artirma ünvanini kapma dikkat ve kaydinizi birçok teklif yönlendirir emin olmak gerekir. Çekici bir baslik olmadan, kaydinizi kaybolur ve istediginiz satis yapmak mümkün olmayacaktir. Yani, mükemmel bir eBay baslik olusturmak için yardimci olacak birkaç ipucu Buradasiniz:

Ürününüzü anlatacagiz Anahtar Kelimeler kullanin. Sen 55 karakterleri yazmak için izin verilir. Yani, tüm, degilse, bunun çogu kullandiginizdan emin olmaniz gerekir. Yani, ürünün adi, tipi, bazi teknik özellikleri, durumu eklemeniz gerekir. Temel olarak, mümkün oldugu kadar temel bilgileri eklemeniz gerekir. Örnegin; Mavi Dell Inspiron dizüstü bilgisayar, 4RAM, 250GB HD, adi, renk, ve ürününüzün özellikleri hakkinda okuyucu iyi bilgi verir.

Her bir alan yararlanin. Bazi listeleri dikkatini çekmeye arti ya da yildiz karakterler görebilirsiniz. Ancak, insanlar çekebilecek tek yolu, yararli bilgiler saglayarak geregidir. Yani, baslik gereksiz karakter kullanmaktan kaçinin.

Eger basliklari olustururken Bu sadece alani atik olacaktir En kaliteli Laptop, hemen hemen Yeni Laptop, vb gibi kelimeler kullanmaktan kaçinin. Bazi anahtar kelimelerin yerine bu ifadeler kullanabilirsiniz. “Çok güzel” gibi bir bir arama terimi, “en kaliteli”. Yani, anahtar kelimeler için bu alani kullanabilirsiniz.

Satiyoruz ürünler hakkinda bilgi sahibi olun. Bir potansiyel alici bir soru gönderirse, dogru cevap gerekir. Eger “Ben bilmiyorum” diyerek onlara cevap, o zaman bu bir potansiyel alici kaybolur. Yani, ürün hakkinda mümkün oldugu kadar ortaya konulmaya çalisilmistir.

Dogru yazim kullandiginizdan emin olun. Bir en sik kullanilan kelimeleri yanlis yazarsaniz, kesinlikle profesyonelce bakacagiz. Yani, baslik dogru yazildigindan emin olmak gerekir. Ancak, aramalardan teklif çekmek için bazi sik yanlis yazilan anahtar kelimeler kullanabilirsiniz.