Ofiste bir insan merkezli bir yaklasim

Çalisan memnuniyeti yüksek is performansi ve verimliligi ile iliskilidir. Isçi memnuniyetini etkileyen çok sayida faktör vardir, ancak, son arastirmalar isyeri tasarim ve çalisan memnuniyeti arasinda güçlü bir iliski gösterir. Çalisanlarin çalisma ortami kontrol etmenizi saglayan yeni bir çalisma, isyeri tasarimina göre memnuniyetini ve verimliligi artirir. Bu onlarin çalisma alani üzerinde kontrol isçilerin sürekli islerini büyük memnuniyet rapor vardir.

Isyeri tasarimina Bu yeni insan-merkezli bir yaklasim çalisanlarin kendilerini Ilhamini alir. Insanlar tüm sekil ve boyutlarda gelir. Ayrica, tercihleri ??insanlar arasinda ve hatta farkli zamanlarda ayni kisi için degisir. Beyaz yakali isçilerin çesitli çalismalar sürekli insanlar isik, ses ve sicaklik üzerinde tek tek kontrol sahibi olmak tercih oldugunu bulduk. Bu çalismalar ayni zamanda çalisma alani ve isçi sagligi kisisel kontrol arasinda yüksek bir korelasyon bulundu. Katilimcilar asiri sicaklik kontrol isyerinde en önemli oldugunu göstermistir. Ofise bireysel kontrol getirme faydalari sayisiz vardir ve insanlar ve onlarin degisen ihtiyaçlarina odaklanir ofis tasarimi için esnek bir yaklasim benimsemek mantikli. Çalisan memnuniyeti is performansi ve verimliligi için çok önemlidir ve bu bireylerin çalisma ortami üzerinde kontrol vererek onlarin is daha memnun hissediyorum yardimci oldugunu son çalismalar tarafindan desteklenmektedir.

Isletmeler sabit isyeri sinirlarinin farkinda olan ve giderek ofis tasarim ve dekor için bireysel bir yaklasim benimsiyor. Ofis mobilya üreticileri, mimarlar ve iç mimarlar her bireyin tercihlerini karsilayabilecek ofis mobilya ürünleri sunuyoruz. Onlar isçi ile daha yakin isbirligi ve özel ihtiyaçlari ve nasil onlari karsilamak için anlamaya çalisin. Ofis kabinleri de dahil olmak üzere ofis mobilya ürünleri son kullanici isitma ve sogutma, ses seviyesi ve isik yogunlugu kontrol etmenizi saglar. Bu ayarlamalar yapmak için güçlü olmak insanlarin islerini yapmak ve onlarin is hakkinda ne hissettigini de etkiler.

Bazi insanlar sicaklik üzerinde daha fazla kisisel kontrol tercih ederken, isik ve ses kontrol de son derece önemli hale gelmistir. Örnegin, floresan isiklari altinda uzun saatler çalisan insanlar mutsuz ve hatta depresif yapabilirsiniz. Dogal isik yararlari yadsinamaz olsa da, belirgin pratik nedenlerden dolayi, çalisma çogu kez yapay aydinlatma ile aydinlatilmis bulunmaktadir. Bu nedenle, iç ofislerde, bireyler ne kadar için açik tercihleri ??var ve istedikleri isik ne tür.

Yaygin günümüz ofislerinde bulunan yapay aydinlatma bir form genel aydinlatma (flüoresan satir) ‘dir. Bireyler isik yogunlugu ve parlaklik üzerinde hemen hemen hiçbir kontrole sahip Ancak, sinirlamalari iyi bilinmektedir. Iç ofis tasariminda egilim insanlarin yogunlugunu ayarlayin ve gerektiginde / isigi kapatmak için özgürlük vererek görev aydinlatma kullanimi dogru oldugunu.

Çalisan memnuniyeti ve performans için kritik bir diger isyeri özelligi gizlilik. Sesli ve görsel: Anketler sürekli aydinlatma ve sicaklik ile birlikte, çalisanlarin gizlilik üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak isteyen, göstermektedir.

Çalisanlar ofis içinde sesler içeren gibi, ayni zamanda ofis disindan rahatsiz edici gürültüleri devam edecek sadece. Isçiler onlari gizli konusmalari yapmak ve kulak misafiri gereken izin ofis alanlari arzu. Ayrica, çalisanlarin çogu meslektaslarinin ‘konusmalari kulak misafiri tercih. Sonraki hücre Parazitler genellikle ofis en rahatsiz edici bir unsur olarak adlandirilir. Görsel gizlilik, diger taraftan, genellikle de çalisma arkadaslariniz tarafindan gözlenmektedir gibi danismaninin sürekli kontrol olmadan çalisma yetenegi olarak adlandirilir. 4-5 metre paneli yükseklikleri ile ofis kabinleri uygun olarak kabul edilir. Bir oturma pozisyonu bazi görsel gizlilik izin verirken ayni zamanda etkilesim duygusu olusturmak için bazi görüs saglar.

Isyerlerinde hakkinda kararlar yetenegi isçi sagligi, memnuniyeti ve performansi etkiler. Akilda verimlilik ve karlilik sahip, MAiSPACE çesitli isgücünün degisen ihtiyaçlarini karsilamak için çok siki çalisiyor. MAiSPACE ofisi kabinleri, kolay sezgisel ve kullanici dostu olan en son kontrol teknolojileri benimsenmesi. MAiSPACE ve MOrSPACE, bizim iki imza modüler ofis hücre ürün, büyüklügüne dayanir, kullanicilarin hareketlerini ulasir. Bu kademeli kenar çalisma yüzeyleri ve yüksekligi ayarlanabilir olarak kullanici dostu bilesenleri, oturup / bilgisayar yogun ortamlar için klavye platformlar durmak kullanilabilir ve nefes alani bol saglamak ve bilgi yönetmenize yardimci olur.

MAiSPACE da görüs ve isyerinde gizlilik birlestirir. Yani, hücre çalisma ve sosyallesme ihtiyaci odaklanmak ve uygun oldugunda onlarin diger çalisanlarin sirket zevk edebilmek için gizlilik ihtiyaci arasinda bir çok faydali uzlasma olusturur. “Örnegin,” sirketin Baskan Yardimcisi Mark Bassil sadece iki yatay alt montajlar arti iki paylasilan dik dogrulara 8 metre genisliginde Panel Çerçeveleri kadar destek gerekmektedir “, açikliyor. Çerçeveler kolayca eklenir veya komsu yapilara zarar vermeden çalisir kaldirilabilir. “Ayrica, bizim yeni nesil yüksek teknoloji ofis kabinleri müzik bireysel sicaklik ve aydinlatma kontrolleri ve borulu ile donatilmistir. Konsantrasyon istendiginde Bizim kolayca çikarilabilir paneller kullanilabilir. Panel kesimi seçenekleri laminat, Coverseal, kaplama, boyali metal, kabartmali çelik, paslanmaz çelik, hava akimi, seffaf cam, buzlu cam, ya da dokulu cam firça ve kumas, sizin rahatiniz için gereken barinak saglamak içerir. Bassil raporlari “yüzeylerde Bu genis seçenekler, renkler ve dokular bize kadar sözlesme mobilya sektöründe en eski isimlerden bazilari% 40 daha düsük olarak fiyatlara zarif çalisma ortamlarinda saglamak için izin”.