Online ürün satin alirken ipuçlari sahte önlemek için

Eger sart ve seçtiginiz açik artirma sitelerinde politikalari anlamis kez o zaman dolandiricilik kisiyi aramak gerekir! Dolandiricilik sanatçilar orada faydalanmak ve hiçbir sey için bir sey almak için alici ve satici arayan ihaleleri yönetiyorsunuz.

, Yönleri asagida dikkat

Hüküm ve mallarin durumu nedir?
Ögelerin durumun dogal sunumu dikkatle listeleri geçmesi ve öge için farkli açilardan çekilmis olan mümkün oldugu kadar çok resim olsun ve olarak görüntülemeye çalistiginizda için. Bu dogrudan ek resim talep veya soru hazirlamak ve sormak için saticiyla irtibata geçebilirsiniz önerilir. Bu kisi ögeleri çok dikkatli olmak görmek mümkün olmayacaktir.

Gizli ücret?
Size nakliye ve tasima gibi ücretleri yakin dikkat etmelidir nedeniyle mal veya ürün satin alirken bu önemli yönüdür. Çok iyi taktik genellikle alisilmisin disinda çok düsük ögeyi fiyatlandirmak ve zaman ayirin ve reklam dikkatle okuyun ve için mümkün oldugu kadar çok soru sormak gerektigini nedenle yüksek nakliye ve tasima ücretleri ile teslim teklif dikkat çekmek için oldugunu biliyorum seller.

Eger satici üzerinde uygun arastirma yapilir ve yabanci saticilarin dikkatli dogru aldi mi?
Bu online açik artirma web sitelerinin çogu hakkinda geri bildirim bölümü aslinda bir satici ile satin alma deneyimi yerlestirmek için alici yardimci bulacaksiniz. Bu belirli bir satici için arastirma zaman içerdigi buraya yararli pek çok bilgi bulma içine yardimci olacak her geribildirim okumaya tavsiye edilir alici gemi derhal ve ögeleri alinir gibi tarif olsun.

Sik sik çaba harcanmadan arastirma tüm yapmaniz gereken bu yüzden yabanci bir ülkeden biriyle ugrasirken bir sey ters gidiyor için hiçbir basvuru oldugunu bulmak, çünkü yabanci ülkelerden saticilari ile ugrasirken önlemleri alin!

Eger anlasmazlik ücretleri için hazir misiniz?
Online ödeme en iyi yöntem ugrasirken kredi karti ya da bulursaniz anlasmazlik ücretleri için aldatildigini saglar baska bir yöntemdir. Satici bu yöntem ile ilgilenen ya da önlemek için deneyin degilse o zaman da sadik oldugunu teyit için baska bir yol aramak.

Eger Emanet kullanmak mi?
Bu size ürün almak kadar para saticiya transfer almazsiniz olarak güvenli kalmak için yardimci olacaktir çünkü emanet kullanilabilir olup olmadigini para büyük miktarda ile ugrasirken ister satici hakkinda bilgi almak gerekir.

Her zaman en son kural ve düzenlemelere bilerek kendinizi korumak gerekir.