e-ticaret tüccar hesabi – paypal veya internet tüccar hesabi

Modernlesme her zaman yeni gelismeler getiriyor. On-line is bu bir örnektir. Bir is basvurusu sirasinda Geçmiste, bir kisisel / kendini kendini sunmak zorundadirlar. Ama bugün, is bile evlerin tesislerinde yapilabilir.

Tabii ki, bir is veya hizmet sunmak zaman, bir ödeme her zaman vardir. Dünya çapinda oldugu için, kredi kartlari her zaman kullanislidir. Bir on-line is içine iseniz, sunulan mal veya hizmet için ödeme ödeme veya kabul neyin iki seçenek vardir. Bu PAYPAL veya INTERNET TÜCCAR HESABI geçer. Bu hesaplar yaygin olarak günümüzde de kullanilmaktadir. Sizin için en iyi olduguna karar vermek mümkün olacak böylece Ancak her iki islemi seçmeden önce, önce aralarindaki farkliliklari bilmeli.

On-line isletmeler, kredi kartlari mal veya hizmet ödemeler için kullanilir. . Tüccar hesabi on line kredi karti ödemeleri kabul etmektedir. Tek ihtiyaciniz olan kredi karti yazilim sahip olmaktir. Ödeme kredi karti, para ya da fon üzerinden yapilir zaman kredi karti hemen sonra belirlenen bankaya tüccar hesabi tahsis edilecektir.

Eger seçim olabilir farkli Tüccar hesaplari vardir. Kredi karti makineleri üzerinden kredi kartlarini kabul olanlar var. Ayni zamanda da telefon veya internet üzerinden olabilir. Eger daha güvenilir bakmak için is ya da profesyonel bir dokunus olan bir istiyorsaniz, Tüccar hesabi kullanin. Bu islem miktari siniri yok ve gelir 5.000 $ veya daha fazla olanlar için en iyisidir. Ancak, bu kullandiginizda, bu ücreti kadar baslangiç, islem ücretleri, aylik ücretler ve ücret ve vergiler nakliye indirim oranlari gibi gerektiren farkli ücretler ödemek için hazir olmalidir. Gerçek diger ücretler görünmüyor bazi ticari hesaplar var çünkü Ayrica arastirma çok yapmaniz gerekir. Eger aylik hesap aldiginizda sürpriz olabilir.

PayPal ve Ticari Hesap arasinda bir fark var mi? Aslinda, PayPal daha popüler bir üçüncü taraf Internet Merchant Hesabi. PayPal üyesi ile transacts herkes, üye onu / kendini olmalidir. Bir müsteri öder, onun fon sonra kendi PayPal hesabiniza aktarilacaktir onun PayPal hesabina aktarilacaktir. Daha sonra da ilgili bankaya fon ayirir. Ayrica, bir çek veya banka karti için talep edebilir. 700 $ kar sadece – PayPal 600 $ ortalama ile yeni isletmeler için en iyisidir. Bu bir baslangiç ??ve aylik ücret yoktur. Sadece islem basina% 2.9 bir iskonto orani olarak islem basina 0.30 dur ve vergiler dahil olmadan nakliye ücretleri sadece bir tahmin sunuyor islem ücretleri sarj eder.

Bildigim kadariyla alisveris sepeti kabul edilir gibi, PayPal’in seçenek oldukça basit. Bu, size nakliye hesaplama yaklasik olarak yerine tam olarak daha yapilir bulmak. Hatta hiç vergi degerlendirin. Diger taraftan da, Tüccar hesabi nakliye ve vergi hem de hesaplanir ediliyor sofistike ve karmasik alisveris sepetlerini çesitli seçenekler sunar. Bu özellestirilmis bir satis yaklasim yani sira is ihtiyaçlarina hitap ve böylece organizasyon ve müsteri hem de çok daha kolay ticari islemler yapma siparis islemi sunan tüccar hesabidir.

Bu iki iyi isiniz için iyi olacagini düsünüyorum hangisi bagli olarak vardir. Daha sofistike bir yaklasim için, Tüccarlar Hesap seçebilirler ancak basit bir islem istiyorsaniz, PAYPAL sizin için en iyisidir. Is küçük ya da yeni ise, PAYPAL için gitmek daha iyidir.