Eger sadece özgür için ödeme yapti

Ücretten tamamen ücretsizdir henüz size de ayni ürünleri satmaya hazir birileri her zaman vardir çevrimiçi raporlari, e-kitaplar ve yazilim ürünlerinin binlerce yüzlerce var! Bilgi farkli bir düzen içinde paketlenen olabilir veya ek bir özgür zor orijinal ücretsiz sürümü taninmasini saglar ile birlikte olabilir.

Sik sik satilik bulunan ücretsiz dijital dünyada bazi dijital ürünler yemek tarifleri, e-kitaplar, yazilim, müzik dosyalari, web sitesi komut, baglanti listeleri, makale koleksiyonlari ve “nasil” talimatlari vardir.

Bu, satin alma taahhüdünde önce akilli tüketici ve ARASTIRMA ürün ve satici olarak is yapmak gereken yer burasi. Eger “özgür” bir ürün üzerinde para bulasik olabilir Sadece bu degil, bunun için gereginden fazla ödeme olabilir. Daha kötüsü – sen daha az güvenilir birine duyarli kimlik ve kredi karti bilgilerinizi ele olabilir! Bazen isletmeler normalde ücretsiz ürüne deger katmak ya da özgür onlar yeniden satmak ürün için ürün haklarinin sahibi vermek “satis haklari” dedigimiz vardir, tüm özgür satis saticilari kötü oldugunu ima etmiyorum. Yeter bu konuda, en biz satin almadan önce ürün kontrol etmek nasil anlamaya saglar.

Bu bir baslangiç ??noktasi vermek oldukça basit. Eger gülmek bu yüzden basit. Google! Ya da internet arama motoru seçiminiz. Arama motorlari taranan forum, inceleme siteleri ve bloglar ve çesitli görüsler genis bir koleksiyon sizi anlik geribildirim vermek için hazir olacak. Sonuç sayfalari bir çift tarama ve digerleri ne söyleyeceklerini gözlemlemek – ayri satici adi ve ürün adlari Google emin olun. Yapacak kadar basit ve hizli bir arama Bu ürün pazar ve diger insanlarin reaksiyonlarda yapiyor nasil genel bir fikir verebilir. Rakipler ve bagli tüketici satin alma aliskanliklari denemek ve degistirmek için etkili taktikleri kullanabilirsiniz olarak web sitesi türü görünüm saglayan ne fark dikkat edin. Ama normalde çok ürün hakkinda tarafsiz yorumlar ve görüsler bulmak görmek kolaydir.

Ürünün dolardan fazla 20 dolar ise bir kaç daha fazla arama yapmak için zaman ayirmaya deger.
Sirket veya saticilarin adi için Better Business Bureau kontrol edin.
RAPOR RIP de satici veya ürün arayin.

Dijital ürün ve hizmetleri online satin alma tavsiye benim son parçasidir: ürün veya hizmet üzerinden 50 $ ise – üzerinde uyku ve nihai karar ertesi gün yapmak. Bu “darbe” satin alma karari geçersiz kilmak yardim ve gerçekten sunulan ürün gerekiyorsa karar vermek için zaman verecektir. Eger bir arastirma yaptik ve hala ertesi gün istiyorsaniz … o zaman elbette – satin!

Son olarak ben internet girisimler güvenli olacagini umuyorum. Biz bir baska dikkat zaman biz daha güvenli olabilir. Digerleri gelecekte daha iyi bir bilgi alis karar yapmak mümkün olabilir, böylece satin aldiginiz ürünleri ile deneyimi hakkinda bilgi vermek mümkün yüzden hatirliyorum.