hp K550

Maliyeti diger “prosumer” yazicilar daha bir dokunus olsa da, fiyat IYI altinda hala ne olursa olsun yapar kim, bir renkli lazer bu. Bir renkli lazer aksine, kirmak için daha az parça vardir. Hangi her zaman yararlidir. Utlimately, donanim ile ödeme ve bu yazicinin durumunda çok dogru olsun.

Hiz açisindan, yazici vaat 37 ppm üzerinde oldukça iyi sunar. Ilk sayfaya aldim zaman, son sayfasi çiktiginda, ben 96 sayfa olmak üzere toplam 2 PDF dosyalari, bir word belgesi ve renk powerpoint slaytlar, için taslak modunda 20 ppm ortalama. Yazici gerçekten hizli bir sekilde baski taslak renk üstünlük sagladi ve Belge renkli ya da sadece siyah beyaz basilmis olsun hemen hemen hiç hiz farki yoktu.

Bu biraz biraz koyu ise Taslak modu sunumlar için bile çok okunakli ve kabul edilebilir. Açikçasi Taslak modunda kullanildiginda, kalite normalden daha düsük oldugu, ancak günlük kullanim için, taslak modunda benim için gayet iyi.

Dikkate diger seyler: birim oldukça büyük ve aksak, ama saglam yeterli insa etti. Yazici kafalarini agir oldugu için yazici dengesiz bir yüzeye yerlestirildiginde, titresim bir sürü olacaktir. O kadar rahatsiz edici tiklama ve musluklar ile zaman zaman gürültülü, ama degil. Ilk kurulum ve Kalibrasyonludur kagit yaklasik 8 yaprak kullanir ve 10 dakika sürer.

Ayrica mevcut kullanima göre bazi yazici mürekkep kalan ne kadar izlemenize olanak yarar, hangi oranda ve her mürekkep tanki ne kadar süre projeler ile birlikte gelir. Ben sürücü de yazicinin durumunu izlemek için arka planda çalisan gereksiz üçüncü parti uygulamalar yok oldugunu insa edilmistir düsünüyorum.

Sonuç olarak, HP daha fazla kendi alaninda lider olarak itibarina oturtulmasiyla, bu sunan oldukça iyi yapti.